Zavrieť

Porady

Profito.sk

Oslovila ma spoločnosť s doménou profito.sk. Registrovaná pre českú spoločnosť B2M.CZ s.r.o.

Máte s nimi niekto skúsenosti, ja mám z ich činnosti zmiešané pocity.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    no, mňa oslovili tiež a skončilo to až vyhrážaním s exekúciou...
    vyplnil som ten ich formulár, z nádejou že sa mi dopyty len tak posypú...
    dopyty však boli roztrúsené z celého slovenska a nič poriadne, mali v zmluvných podmienkach takú stať že ak sa služba nezaplatí tak sa po dvoch týždňoch automaticky zablokuje...takže som tomu nevenoval ďalej pozornosť nezaplatil som a čakal že sa to zablokuje a stornuje... po pár dňoch po blokácií si začali vymáhať celú čiastku čiže 90€... tak sme si písali z jednou pani ktorá opakovala ako verklík svoje že jej neprišla na účet dopytovaná čiastak a ja som zasa opatovne požadoval rozvaizanie zmluvy...
    až pani došla trpezlivosť vytiahla na mňa vahrážku s exekútorom, na čo som platbu previedol ešte v ten večer /nepotrebujem si nachať zablokovať podnikateľský účet/.
    to je koniec mojho príbehu s profitom, teraz mám produkt ktorý mi nič nerieši aj keď potichu dúfam že príde jedna zákazka a možno sa to otočí na dobré...

    a dopyty sa sypú, ale dopyty ktoré sú úplne mimo môjho regiónu, a práce ktoré sú vo vačšine pripadov úplné drobnosti na ktorých sa nedá nie že zarobiť, ale sa neoplatí ísť ani na obhliadku, pretože na tej obhliadke prerobíte benzíne... o nejakom špecifikovaní požiadaviek zákazníkov, ako príloha (projekt, výkaz výmer a pod.) podla čoho dokážete niečo naceniť sa v drtivej vačšine prípadov rozlúčte dopredu, ale to je skôr problém ludí ako laikov nie profita... no za povšimnutie stoja neskutočne jednostrane napísané zmluvné podmienky v prospech profita...

    tiež sa chcem spýtať či je nejakým spôsobom možné sa s takouto spoločnosťou domáhať navrátenia peňazí a zrušenie služby... len tak z princípu...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.