Zavrieť

Porady

Pro/ENGINEER

Zdravim Vas, chcel by som sa opytat ci vie niekto robit s programom Pro/ENGINEER ?
Potreboval by som spravit lubovolny závit na jednu suciastku. Pomoze mi niekto? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    S Pro/Engineerom som veľmi nerobil, preferujem SolidWorks. Malo by to byť ale podobné.
    Jedná sa vnútorný alebo vonkajší závit?
    Pri vnútornom býva na to priamo funkcia.
    Pri vonkajšom je to zložitejšie. Treba si vytvoriť profil požadovaného závitu a ten nechať vytiahnúť po krivke - špirále. Potom objemy odpočítať. Aspoň takto to bolo v spomínanom SolidWorkse.
    Našiel som nejaké video, ktoré by mohlo pomôcť

    michaelson je offline (nepripojený) michaelson

    michaelson
    Diky za odpoved A ano toto video som pozeral, ale jaksi som sa nemohol vymotat a neslo mi to podla neho spravit. A hej myslel som vonkajsi zavit. A uz nemam moznost pracovat s tymto programom. nahodou ho nemas v PC a nespravil by si mi to? ci ziadam moc vela? jedna sa len o pracu do skoly ale pre mna dost dolezitu

    Arnold123 je offline (nepripojený) Arnold123

    Arnold123
    Pro/Engineer som mal naposledy v PC pred 2 rokmi. Teraz mám k dispozícii len SolidWorks.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.