Zavrieť

Porady

MRP a Elcom Euro100 fiškálna

Mám pokladňu Elcom Euro100 prepojenú s MRP sklad. Idem ju dať prerobiť na fiškálnu, ale mám obavy, či pokladňa bude potom spolupracovať s MRP. Robili ste už niekto takúto fiškalizáciu a funguje vám to? Nie je mi jasné, ako bude fungovať funkcia VKLAD, VÝBER hotovosti, ÚHRADA FAKTÚRY, či si to mám nastaviť v sklade, alebo sklad bude fungovať ako doteraz, a tieto funkcie budem realizovať len cez pokladňu? Ďakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    MRP vizuálny. V príručke od pokladne som našla čosi o vklade hotovosti a výbere hotovosti, ale o úhrade faktúry som tam nenašla nič. Predpokladám, že to budem riešiť cez sklad, nastavením DPH 0%? Neviem, dnes si má prísť technik pre pokladňu, dúfam, že dostanem inštrukcie.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Takže dnes pán technik doniesol pokladňu, ale prekvapil ma svojim zistením. Na mojej pokladni boli od začiatku nastavené hladiny v poradí 0%, 10%, 20%. Povedal, že sa s tým doteraz nestretol, že to má byť v opačnom poradí. Neviem, prečo to mám tak nastavené, či to súvisí s programom MRP. Urobil fiskalizáciu, pokladňa sa kamaráti s MRP, až na to, že sa mi nedá urobiť úhrada faktúry cez pokladňu, lebo vraj softvér pokladne je nastavený na hladiny opačné ako mám ja, teda 20%, 10%, 0% je úhrada faktúry. Čiastočne tomu aj rozumiem, akurát nerozumiem, ako mám teraz robiť bloček na úhradu faktúry. Môžem si v MRP sklade urobiť kartu s názvom Úhrada faktúry s 0% DPH, alebo takto nie je možné? Technik povedal, že to už nejde opraviť, keď je urobená fiskalizácia, ale ešte sa skúsi poinformovať. Prosím o vaše názory, kto sa tomu rozumiete.

    focko je offline (nepripojený) focko

    focko
    Máš MRP univerzálny, vizuálny alebo K/S?

    [#1 EDIT]
    vizuálny a K/S to podporuje univerzálny len FT

    MRP a Elcom Euro100 fiškálna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.