Zavrieť

Porady

Predaj vlastnoručne hačkovaných čiapok vo vlastnej predajni

....ako dokladovať vlastný výrobok, šlo by o predaj ručne háčkovaného tovaru ( čiapky, šaly a pod.) na vlastnej predajni...ohladne označovania a symbolov mám overené, ide mi o to, ako to obhajiť pred kontrolou ( soi a pod.) , treba viesť nejakú evidenciu o každom jedom výrobku? trebars zošit, kde uvediem aky materiál: vlnu či bavlnu som použila, spotreba, cena materiálu ( cena za VOC či MOC? ) , ak používam vlnu, ktorú aj predávam, musím mať ešte zvlášť nejaký certifikát o vhodnosti materiálu? Trebalo by mi radu, od niekoho kto vyrába a predáva vlastný tovar na vlastnej predajni-kamennej , nie e-shope, je jedno či šije alebo robí ikebany....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    láskavo sa rozhodni, kde si necháš otázku. Keď ju raz položíš v inej téme, nezakladaj o 4 minúty novú tému s tou istou otázkou. Jedno zadanie si láskavo vymaž

    http://www.porada.sk/t61835-p2-preda...-predajni.html

    aicul je offline (nepripojený) aicul

    aicul
    Očakávala som radu, nie kritiku...otazku som položila ešte raz kvôli tomu, že tamta téma bola o účtovníctve, nevedela som, že sa dá otazka zmazať, dlho som tu nebola.

    Predaj vlastnoručne hačkovaných čiapok vo vlastnej predajni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.