Zavrieť

Porady

PS3 ylod

dobrý deň mam ps3 slim novšia verzia a dočítal som sa že častá porucha toho je ylod čo to vlastné znamená a ako to vzniká a či sa dá tomuto predísť a či je to len u starších verziách
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mosiak je offline (nepripojený) Mosiak

    Mosiak
    YLOD je skratka od Yelow Light of Death. Je to vlastne porucha hardweru v PS3. Malo by ist o odpaleny kontakt procesoru. Treba mat PS3 ulozenu tak aby sa vetrala a aby sa neprehrieval ten procesor.
    Mc Faktor Faktoris Vela ludí si myslí že je to prehrievaním no to nieje tím je to životnosťou spojov ktorá je okolo 3 rokov

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    po odpaleni kontaktu procesoru sa uz neoplati opraviť ps3 ci hej? a kde je ulozeny ten procesor dole na spode?
    Mc Faktor Faktoris Dá sa to opraviť aj doma,no musíš vedeť presne ako a mať na to veci čož ťa nevíde až tak draho

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No mám dojem, že "slim" je len spôsob usporiadania, ale ako prístroj je to stále PS3

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    no a ako sa dá tomu predísť čo hovoríš napríklad na fan tes jedny hovoria hej a druhý že nerobiť to vetracia podložka pod notebook by nepomohla? predsa do ma ventilátor ktorý by chladil spodok alebo čo navrhuješ ako sa tomu vivarovať
    Mc Faktor Faktoris v prvom rade nemať konzolu vo vertikalnej polohe a tá podložka nepomože nič

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.