Zavrieť

Porady

Ako sa obliecť na firemný večierok?

Ahojte, tak čaká ma prvý vianočný firemný večierok. A moja otázka je čo si obliecť na firemný večierok? Samozrejme, že rifle nie, ale na druhej strane kostým nechcem, pripadala by som si v ňom asi moc staro Tak neviete poradiť niečo k môjmu veku ( 19 )?
Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    karakas1x,

    preco klikas na "vyriesene" ? Myslis si, ze ked si uz ty napisal/a jednu odpoved, tak sa tema moze uzatvorit,lebo je vyriesena?

    karakas1x je offline (nepripojený) karakas1x

    karakas1x
    Tak na ten prvý by si si určite niečo obliest mala,aspoň spodné pradlo,vsak čo by povedali. No a ten druhý uz určite zvládneš aj bezneho.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak si nova vo firme, spytaj sa kolegyn ako to u vas chodi...ci to byva nejaky ples,alebo iba nejake posedenie.
    My sme mavali na fir. vecierky zajednanu salu,dlho vopred sa vsetko chystalo v plnej parade,zienky nosili plesove roby,alebo saty,muzi samozrejme v oblekoch...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no ja som to absolvoval včera:-) čo sa týka oblečenia, spýtaj sa asi najlepšie vo firme, čo sa nosí, resp. ak Vám večierok robí agentúra v nejakom duchu napr. maškarný ples a pod. mali by Vám povedať v čom prísť oblečený, či elegantne, slušne, pohodlne...

    Ako sa obliecť na firemný večierok?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.