Zavrieť

Porady

Sťahovanie videa do Notebooku.

Kúpil som si notebook ACER Aspire 5733Z-P624G50Mikk. Prosím o radu, čo si mám ešte zakúpiť, aby som mohol do notebooku sťahovať a upravovať videa, natočené na videokameru, v programe PINNACLE STUDIO.
Na starom notebooku som používal kartu, ktorú som vsúval do notebooku ,označenie karty bolo : PCMCIA Fire Wire(IEEE1394 CardBus 2 ports), ale v tomto novom nemám už takú širokú čítačku, sú tam iba:
1x VGA
3x USB 2.0
1x RJ-45
1x Mikrofon
1x Sluchátka
Čítačka pamäťových karet SD/MMC

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Aka je to kamera - znacka, typ? Aky ma sposob pripojenia? Mas k nej nejake CD, DVD s programom na prenos a editaciu videa?

    olcan je offline (nepripojený) olcan

    olcan
    Jedná sa o staršiu kameru SONY DRC-TRV340E PAL a spôsoby pripojenia: S video,DV in/out,AUDIO/VIDEO A konektor s oznečením ako USB, ale na druhom konci šnúry je koncovka do PCMCIA Fire wire .Používam na prenos program PINNACLE STUDIO.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    konektor s oznečením ako USB
    - prepojovací kábel USB-USB miesto USB-PCMCIA. Prepojiť USB kamery s USB NB
    Ak bude potrebné stiahnuť niečo ku kamere (ovládače a pod.) - http://www.sony.co.uk/support/en/product/DCR-TRV340E

    Sťahovanie videa do Notebooku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.