Zavrieť

Porady

Zatepľovanie

Ahojte poraďáci
Zaujímalo by ma,kedy sa začínajú zatepľovať paneláky.V ktorom mesiaci? Ide o to,že jeden známy tvrdí,že im zatepľovali vraj v zime,ale mne sa to zdá nejaké divné.Ešte nikdy som nevidela zatepľovať panelák v zime.Tak ako to je?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Pri miernych zimách sa to dá.Je lepidlo s ktorým sa dá robiť aj v zime.Taktiež sa dá polystyrém lepiť na montážnu penu a tá znesie teploty do -15°C.Ale ľutujem tých ľudí čo sa dajú nahovoriť pri mínusových teplotach robiť na fasáde.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...aj v zime sa dá. Taká ako bola do začiatku decembra v BA je vpohode. A dá sa aj v mrazoch - veď všetko sa dá, otázkou však potom je, ako to vyzerá, koľko to vydrží.....
    ...a možno to, čo on tvrdí, že "im zateplovali aj v zime" netreba brať doslovne, aj nám "zateplovali do dnes" - ale posledné tri týždne to už bolo len o montáži balkónových zábradlí, výplní zábradlí a demontáži lešenia - všetky murárske práce boli dávno ukončené....

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    mn aby skor zaujimalo odkedy sa da, lebo nejak som to do zimy nestihol a bolo by dobre zateplit na jar. Len na jar zasa vela prsi

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    alltracboy Pozri príspevok
    mn aby skor zaujimalo odkedy sa da, lebo nejak som to do zimy nestihol a bolo by dobre zateplit na jar. Len na jar zasa vela prsi
    o 10 minút - zober si montážny materiál vyhovujúci do terajších poveternostných podmienok, zváž riziko a môžeš makať.....

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    tictac7 Pozri príspevok
    o 10 minút - zober si montážny materiál vyhovujúci do terajších poveternostných podmienok, zváž riziko a môžeš makať.....
    ale je tma.. co s tym?

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    alltracboy Pozri príspevok
    ale je tma.. co s tym?
    ...kúp si osvetľovací stožiar alebo balón, keď chceš - zoženiem - dodanie hneď...

    dovetok: ..keď nechceš kúpiť, viem aj požičanie vybaviť - na faktúru - 14-dňová splatnosť - dobré né?
    Naposledy upravil tictac7 : 21.12.11 at 21:04 Dôvod: dovetok:

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    no mozno ani nie, ked ratas aj poharik tequily. Ale ja ho ratat nebudem.. a v piatok zasa nebudem moct robit, lebo ma bude boliet hlava. V sobotu zasa nerobim a v nedelu idem na navstevu.. ja tu fasadu asi fakt necham na jar. alebo jesen

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    alltracboy Pozri príspevok
    no mozno ani nie, ked ratas aj poharik tequily. Ale ja ho ratat nebudem.. a v piatok zasa nebudem moct robit, lebo ma bude boliet hlava. V sobotu zasa nerobim a v nedelu idem na navstevu.. ja tu fasadu asi fakt necham na jar. alebo jesen
    skús to nechať na budúce Vianoce - možno už nebudú - tak sa ani nenarobíš, ani peniaze za materiál neminieš...

    dovetok: zlatá s pomarančom a škoricou nemá chybu - podľa mňa lepšia ako striebro - citrón - soľ
    Naposledy upravil tictac7 : 21.12.11 at 22:35 Dôvod: dovetok

    julopython1 je offline (nepripojený) julopython1

    muz 36 julopython1
    dobry vecer

    pred chvilou som prispieval a uvidel som vas prispevok tak vam pisem

    nie som ziadny odbornik ale ja osobne som uz zateploval zopar domov popri zamestnani . kazda praca ma svoj cas a preto vam radim pockat do jari . moze tu kto co chce pisat mozno vas ano ale mna nikto nepresvedci ze murarske prace sa daju robit aj v zime . no ano daju sa ked je vonku min + 15 stupnov .

    dobru noc vam prajem

    NIBO je offline (nepripojený) NIBO

    NIBO
    Zateplovat v zime je velmi riskantne. Zvycajne sa da zateplovat od marca podla toho ake su teploty. Prsat nesmie ked sa dava fasada. Ak Vam mozem poradit vybornych zateplovacov, ktory su priamo z Bratislavy, pridam Vam sem kontakt. Mozem sa zarucit ze robia poctivo a nie su suchtavi. Kontakt: Marek Gabrhel 0911510682, 0944590728

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    dva príspevky od teba a rovno kontakt na super partiu. Keď chceš reklamu tak choď inde alebo si ju zaplať. Toto nieje reklamné fórum. Keď sú taký výborný tak šup sem foto ich práce a referencie od viacerých ľudí

    NIBO je offline (nepripojený) NIBO

    NIBO
    pocuvaj vybijaj si agresiu radsej niekde v posilovni. ocividne nemas cele dni nic ine na praci len sediet za pocitacom a bruzdat po forach a socialnych sietach. chod radsej trosku von nadychaj sa cerstveho vdzuchu a najdi si zopar kamaratov. potom mozno pochopis ze ludia mozu byt na seba aj prijemni a ze ak ma niekto dobru skusenost tak rad poradi a doporuci aj druhym aby to mali pekne a dobre spravene. Asi tazko si robim reklamu ked som zena a pracujem v uctovnictve.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.