Zavrieť

Porady

Mesačný výkaz

Poprosím Vás o radu. Ak je zamestnanec v určitom mesiaci 7 dní dohodárom potom je prijatý na normálny pracovný pomer, ako zadám takého zamestnanca do mesačného výkazu sociálnej poisťovne. Vyplnila som to na internete tak, že som ho tam dala 2X raz ako dohodára a raz ako zamestnanca. Ale objavila sa tam chyba, že duplicitne zadané rodné číslo. Ako to mám spraviť správne?

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    divné, lebo mne dvojmo RC berie bez problémov.
    Ak máš platné dve prihlášky v SP, tak problém nemôže nastať.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    ak mal súbežne (alebo sa mu aspoň jeden deň prekrývali ) aj dohodu aj PP je to ok......

    ak nie, tak potom ako radila sybila.....

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Mne to tiez vyhadzuje ze Chyba: Duplicitne RC. Davam ignorovat a posielam aj tak. Mam jedneho clovak ktory je dohodar aj riadny zamestnanec sucasne

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zk24 Pozri príspevok
    Mne to tiez vyhadzuje ze Chyba: Duplicitne RC. Davam ignorovat a posielam aj tak. Mam jedneho clovak ktory je dohodar aj riadny zamestnanec sucasne
    Kto, čo za človak? Podarilo sa Ti.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Mila123 Pozri príspevok
    ak mal súbežne (alebo sa mu aspoň jeden deň prekrývali ) aj dohodu aj PP je to ok......

    ak nie, tak potom ako radila sybila.....
    Veď píše, že v jednom mesiaci.

    vnet je offline (nepripojený) vnet

    manželka,matka,podnikateľka vnet
    Aj ja mám zamestnankyňu ktorá má TPP a dohodu. Takisto mi vykazuje varovanie, že mám RČ duplicitne. Volala som na SP a tam mi povedali, že to nemám brať do úvahy, varovanie má informatívny charakter a je vlastne určené pre prípad, že by ste naozaj dali jedného zamestnanca s 1 prac.pomerom 2x.Výkazy mám v poriadku, všetky spracované, takže toto varovanie ignorujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.