Zavrieť

Porady

DILEMA

- zrejme hlúpa otázka, možno aj sprdnete ale risknem to, ak si nie som istá, radšej sa už pytam
- takže - spracujem klientovi účtov. za celý rok 2011 / ide o JU/ , teraz v decembri, ako vystavím faktúru?
- známa mi totiž povedala, že takú faktúru vystaviť nemôžem - ale myslela to asi tak, aby to nevyzeralo, že som to účto robila priebežne a faktúru vystavím až na konci roka
- tak čo tam mám do tej fa napísať - ak napíšem : spracovanie účtovníctva za rok 2011 - bude to DU chápať tak, že som to robila priebežne a faktúru som vystavila až na konci roka, alebo to pochopia tak ako to chápem ja, že je to jednorázové spracovanie účta za celý rok a je to robené v mesiaci december?
- alebo čo tam napísať aby to bolo jasné každému ako je robené?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ani1 je offline (nepripojený) ani1

    ani1
    to, že ako vystavíš faktúru, je na tebe. môžeš ju vystaviť na konci roka, aj keď účto robíš priebežne, by som však v zmluve alebo dohode upravila, ako budeš fakturovať.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.