Zavrieť

Porady

svadba s nigerijcom

Ahojte,mam velky problem a potrebujem poradit.Moja sesternica si nasla na facebooku Nigerijca do ktoreho sa strasne zamilovala a chce sa za neho vydat.Ide sa koli nemu rozviest ,ma aj deti....chysta sa za nim vystahovat do Svajciarska kde on momentalne zije.Ja viem ze je to podvodnik a chce ju vyuzit ale ona si to neda vyhovorit z hlavy a my cela rodina sme totalne bezmocni.Nevieme co mame robit a ako postupovat dalej,chcela by som to niekam nahlasit alebo nechat ho sledovat,neviem kde zacat.Nigerijci su strasne znami podvodmi sobasnymi ci financnymi..neviem co robit poradte prosim vas.....pred nedavnom isla za nim lebo ju poprosil aby sla za svedka na svadbu jednemu jeho kamaratovy tiez nigerijcovi nakolko potreboval svedka niekoho z EU...no neviem....ona sa chysta za neho vydat v lete....
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

jarka32 Pozri príspevok
...mam velky problem a potrebujem poradit.Moja sesternica si nasla na facebooku Nigerijca do ktoreho sa strasne zamilovala a chce sa za neho vydat....
...brala by som len taký problém, keby som už nemala čo riešiť, len také ptákoviny v rodine
Inak to Tvoj problém vôbec nie je, vynášaš súd nad niečím, čo sa Ťa ani netýka a sú to len a len Tvoje domnienky...
Keď má Tvoja sesternica dve deti tak je asi dospelá a svojprávna, nech naloží so svojim životom ako chce a nech si sama búcha hlavu o múr, ak pochybí...
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jarka32 jarka32

jarka32 je offline (nepripojený) jarka32

Urcite si tu hlavu buchat bude jedneho dna...len som chcela a snazim sa tomu nejako predist,je mi strasne luto jej deti,su este malicke....uz teraz maju v tom zmatok...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jarka32 Pozri príspevok
Ahojte,mam velky problem a potrebujem poradit.Moja sesternica si nasla na facebooku Nigerijca do ktoreho sa strasne zamilovala a chce sa za neho vydat.Ide sa koli nemu rozviest ,ma aj deti....chysta sa za nim vystahovat do Svajciarska kde on momentalne zije.Ja viem ze je to podvodnik a chce ju vyuzit ale ona si to neda vyhovorit z hlavy a my cela rodina sme totalne bezmocni.Nevieme co mame robit a ako postupovat dalej,chcela by som to niekam nahlasit alebo nechat ho sledovat,neviem kde zacat.Nigerijci su strasne znami podvodmi sobasnymi ci financnymi..neviem co robit poradte prosim vas.....pred nedavnom isla za nim lebo ju poprosil aby sla za svedka na svadbu jednemu jeho kamaratovy tiez nigerijcovi nakolko potreboval svedka niekoho z EU...no neviem....ona sa chysta za neho vydat v lete....
-čo??? sestra sa asi zbláznila- však to je iná mentalita, iný svet- všetko a navyše ho vobec nepozná!!! akože určite jej to vybite z hlavy lebo bude veľmi nešťastná...-a to ešte keby šli bývať tam,tak tam bude len obyčajná slúžka a bude prosiť o pomoc...
ježíš, mária, józef- to už kam sme dobačovali...
a to nehovorím o chúdiatkach jej malých deťoch...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 30.12.11 at 13:36
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
...brala by som len taký problém, keby som už nemala čo riešiť, len také ptákoviny v rodine
Inak to Tvoj problém vôbec nie je, vynášaš súd nad niečím, čo sa Ťa ani netýka a sú to len a len Tvoje domnienky...
Keď má Tvoja sesternica dve deti tak je asi dospelá a svojprávna, nech naloží so svojim životom ako chce a nech si sama búcha hlavu o múr, ak pochybí...
danuš, nesúhlas s tebou - berieš to veľmi lahkú váhu...-moj názor, toto je doležitá a nebezpečná vec...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
danushka Pozri príspevok
...brala by som len taký problém, keby som už nemala čo riešiť, len také ptákoviny v rodine
Inak to Tvoj problém vôbec nie je, vynášaš súd nad niečím, čo sa Ťa ani netýka a sú to len a len Tvoje domnienky...
Keď má Tvoja sesternica dve deti tak je asi dospelá a svojprávna, nech naloží so svojim životom ako chce a nech si sama búcha hlavu o múr, ak pochybí...
No svojprávna asi nebude.Ale súhlasím kto chce kam pomôžme mu tam.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

220870 Pozri príspevok
No svojprávna asi nebude.Ale súhlasím kto chce kam pomôžme mu tam.
no ja sa obávam, aby ju potom niekde nenašli zakopanú v lese...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Vykašľal by som sa na takú sesternicu,keby opustila muža aj deti kvoli negrovi.Nechaj tak,o rok tu bude písať,čo má robiť,keď sa ho nabaží...ak to skor nestihne TV s obligátnym únosom detí do Afriky.Nemám slov.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no ja sa obávam, aby ju potom niekde nenašli zakopanú v lese...
Alebo rituálne naporciovanú pri nejakom kultovom tanci.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
danuš, nesúhlas s tebou - berieš to veľmi lahkú váhu...-moj názor, toto je doležitá a nebezpečná vec...
Však nech ju nechajú, keď niekomu v bedničke prepne, hormóny sa zaktivizujú,lýtka zapália - ťažká rada...
Zadávateľka potrebuje poradiť v zmysle, kam to postúpiť ďalej, aby sa veci riešili podľa predstáv rodiny. No leda ak na lampáreň môžem odporúčať.

Môjtybože, ochraňuj ma pred takým nešťastím keď moja dcéra dorastie, zabijem ju!
Sesternicu by som ale neriešila, to by už fakt môj problém nebol.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....no niečim jej každopádne rozum opantal.....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
....no niečim jej každopádne rozum opantal.....
to vieš cez ten fejs lahko ženu nahovoríš, sladké rečičky a pod.- však už kopu mladých pozabíjali náhodné známosti z fejsu...- je tam dosť všelijakých úchylov- tým nemysli mňa :-)))
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
80% černochov ja nakazených AIDS-om .Nepochybujem o tom ,že černoško mal väčší chobot s ktorým dokázal viac ,ako jej manžel.Ja byť jej maželom tak takú suku nepustím do domu anie ,ešte ju odhovárať.
Máme takú susedu (bývalú)nechala tri deti 1-2-4 ročné a šla sa ku.viť do BA .Čo chcete s takým čosi robiť len vyhnať z domu ,ako prašivú suku.To isté platí opačne na chlapov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanko, ale keď " hlas" vagíny je pred rozumovými pochodmi s tým neurobíš nič......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

220870 Pozri príspevok
80% černochov ja nakazených AIDS-om .Nepochybujem o tom ,že černoško mal väčší chobot s ktorým dokázal viac ,ako jej manžel.Ja byť jej maželom tak takú suku nepustím do domu anie ,ešte ju odhovárať.
Máme takú susedu (bývalú)nechala tri deti 1-2-4 ročné a šla sa ku.viť do BA .Čo chcete s takým čosi robiť len vyhnať z domu ,ako prašivú suku.To isté platí opačne na chlapov.
čo sa týka "toho", tak asi máš pravdu- černoši údajne majú fakt vačšie parametre...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

lujza.j Pozri príspevok
....no niečim jej každopádne rozum opantal.....
Na rovinu??
Trubka si myslí,že keď má neger geneticky väčšie proporcie,že ju lepšie obšťastní.To,že mu pri "tom" ostáva 60 % nástroja mimo nej a nemá vplyv na kvalitu "práce",iba mu to odoberá krv,ktorú by potreboval na prekrvenie svojho chabého mozočku,to ju nezaujíma,to nechápe.O pár rokov príde rozdlávená ako cigánska galoša a bude sa tu trhať na súde o svoje deti,ktoré kedysi opustila.
Krajšie to napísať nejde,nezaslúži si to.
Aj takýto ľudia sú medzi nami...bohužiaľ.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

lujza.j Pozri príspevok
....no niečim jej každopádne rozum opantal.....
To sa mohla nechať poblázniť aj slováčiskom...
Už tie ženské nemajú mieru v šantení a flirtovaní na sociáych sieťach.
Moja fakt dobrá kamoška šantieva kade-tade virtuálne, je vydatá a preplo je tiež. Teraz pred sviatkami si dala spraviť fotoalbum za 300 evri, stylistka na vlasy a vizáž ju stála ďaľších 100 evri, vraj darček pre manžela pod stromček. A keď je u nás na návšteve a zazvoní jej mobil, sprace sa s ním na toaletu. Ta mne tu bude niekto tretiu dierku do nosa vŕtať. Jednoducho niektoré ženy okolo 35ťky to nezvládajú a najväčšia smola je dať im večer do postele notbook, keď je manžel na týždňovke, alebo v nočnej...
To už len nechať tie baby, nech ich život riadne preplieska, čo tu už človek naradí...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
no ja sa obávam, aby ju potom niekde nenašli zakopanú v lese...
a ako dlho sa poznajú? koľko spolu strávili času? mám blbý pocit, že sa nezaľúbila do hĺbky jeho duše či peňaženky, ale do niečoho úplne iného.....
afričan chce občianstvo z akéhokoľvek štátu EÚ, o to mu ide.......
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to vieš cez ten fejs lahko ženu nahovoríš, sladké rečičky a pod.- však už kopu mladých pozabíjali náhodné známosti z fejsu...- je tam dosť všelijakých úchylov- tým nemysli mňa :-)))
fejs je záhuba ľudských hodnot
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Aj by som jej niečo odkázal,ale "kúúúrva se neřííkááá"...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
To sa mohla nechať poblázniť aj slováčiskom...
Už tie ženské nemajú mieru v šantení a flirtovaní na sociáych sieťach.
Moja fakt dobrá kamoška šantieva kade-tade virtuálne, je vydatá a preplo je tiež. Teraz pred sviatkami si dala spraviť fotoalbum za 300 evri, stylistka na vlasy a vizáž ju stála ďaľších 100 evri, vraj darček pre manžela pod stromček. A keď je u nás na návšteve a zazvoní jej mobil, sprace sa s ním na toaletu. Ta mne tu bude niekto tretiu dierku do nosa vŕtať. Jednoducho niektoré ženy okolo 35ťky to nezvládajú a najväčšia smola je dať im večer do postele notbook, keď je manžel na týždňovke, alebo v nočnej...
To už len nechať tie baby, nech ich život riadne preplieska, čo tu už človek naradí...
tak, tak- ked niekto chodí na wc s mobilom-tak je jasný ( á ) ...:-), to je taký dokaz ako nič iné...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať