Zavrieť

Porady

ako "nainštalovať " na krb samostatné dvierka ?

chcela by som poprosiť niekoho, kto má skúsenosť s tým, ako správne "nainštalovať" samostatné dvierka na otvorený krb do interiéru. Krb bol otvorený takže sme ho veľmi nevyužívali, lebo sa stalo, že sme viac vetrali, ako sa ohriali, poradili nám kúpiť samostatné krbové dvierka Zuzia prizma, došli, ale bez návodu, problém zostal, ak by mi niekto mohol poradiť,
vopred ďakujem.,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    neodporucam!!!
    Obstavba otvoreneho nebola stavana na tak vysoke teploty,ako vyvinie zatvoreny krb.
    Ma to kratku zivotnost,zacne sa vam drobit vnutro obstavby...

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Skúste na nete pohladať návod na montáž podľa mena dvierok.Nedá sa poradiť univerzálne.
    vďaka, mám to z internetu, z http://www.pece-krb-krby.sk/product/...ia-prizma-177/, ale okrem obrázka a rozmerov tam nič iné nie je, pri kúpe sme nedostali žiaden návod iba chabé slovné inštrukcie, ale ďakujem vám za váš čas
    krb je zvnútra zo šamotovej tehly, rám dvierok je liatina so žiaruvzdorným sklom, mne šlo o to, či treba tehlu pod rám pred namontovaním niečím potrieť, alebo čím vymazať okolie rámu, bola som informovaná, že iba medzery treba vyspraviť, aby sa nečmudilo....???to sa mi nezdá dosť zabezpečené.

    ako "nainštalovať " na krb samostatné dvierka ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.