Zavrieť

Porady

Netecie voda do wc

Ahojte, potrebujem poradit, co mam urobit ked nam netecie voda do wc..vrch neviem otvorit, lebo ked to chcem zdvihnut neda sa, nieco tam drzi...patria aj taketo opravy pod bytove druzstvo? Dakujem Vam za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    vierka26 Pozri príspevok
    ..vrch neviem otvorit, lebo ked to chcem zdvihnut neda sa ...
    Je na vrchu také antikorové koliesko? Ak áno, tak to sa dá pootočiť a vybrať pomocou-vsunutím umelohmotného "hríbika", tým sa uvoľní a dá sa zložiť aj vrch. "Hríbik" je súčasťou dodávky WC, skús pohľadať, či nenájdeš. Ak nie, skús sa opýtať susedov, možno niektorí majú rovnaké WC. Alebo ak by si sa išla opýtať do obchodu, určite si napíš značku WC. My máme druhé WC, každé malo to koliesko na vrchu iného rozmeru a "hríbik" z jedného WC sa nedal použiť na druhé WC.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    To teda nepatria, taketo opravy, pod bytove druzstvo.
    ak vam vsade inde voda tecie, tak WC je vlastnikom majitela bytu, tam si opravy hradi on sam.

    Ak vam netecie voda, treba skontorlovat, ci nemate uzavrety privodny ventil.
    a ten vrch z WC sa da tiez dat dolu, len treba vediet ako.
    Asi najjednoduchsie je - zavolat k tomu niekoho, kto vie ako sa to rozobera.
    alebo si zajdite do obchodu, kde cele WC predavaju, tak vam snad vysvetlia, ako na to

    vierka26 je offline (nepripojený) vierka26

    vierka26
    presne to koliesko mi neslo nijako povolit, potom som zistila, ze co s tym..a uz je problem vyrieseny, len ja som teliatko do takych veci...preto dakujem za pomoc aj ked pre niekoho mozno jednoducheho problemu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.