Zavrieť

Porady

Nechuť k jedlu

Dobrý den,
potreboval by som poradiť, mám nechuť k jedlu z nervozity a mi z toho aj trpnu ruky trocha, neviete mi poradiť niečo?
Naposledy upravil Dav : 10.01.12 at 13:57
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Mne trpli ruky z nedostatku vápnika po operácii štítnej...šumivý kalcium to napravil

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    pasuliatko Pozri príspevok
    tŕpnutie rúk s nechuťou do jedla a nervozitou podľa mňa nesúvisia... pri nervozite ruky neŕtpnu...
    tŕpnutie rúk s nervozitou veľmi súvisí, vyskytuje sa napr. pri neurasténii, či hyperventilačnej tetánii - aj jedno aj druhé sú psychopatologické diagnózy a dajú sa veľmi úspešne a zakrátko vyliečiť, dokonca bez liekov. Ale záleží aké je to tŕpnutie, preto som sa pýtal.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    lekára...

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Nechuť k jedlu je vonkajší prejav psychologických a emočných zmätkov. Väčšinou ide o znížené sebavedomie. Zinok môže podporiť chuť k jedlu a taktiež pitie žihľavového, harmančekového a mätového čaju. Upraviť životný štýl, zvýšiť pohybovú aktivitu, relaxovať a dostať sa do psychickej pohody.
    Stres na jednej strane môže enormne podporovať chuť do jedla, a na druhej strane zase tlmiť.

    Ruky môžu tŕpnuť zo zablokovanej krčnej chrbtice.

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    alabut Pozri príspevok
    Nevymenime? :-)
    pridávam sa

    ondro.i je offline (nepripojený) ondro.i

    ondro.i
    no tak viem ze som nervozny, z prace a školy a tak a zmenu váhy som zatial nezaznamenal.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    tŕpnutie rúk s nechuťou do jedla a nervozitou podľa mňa nesúvisia... pri nervozite ruky neŕtpnu...

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    buchač Pozri príspevok
    ...a k tomu ešte ako ...

    Od malíčka smerom nahor ???...hm , jeden z príznakov ( plus , samozrejme aj iné ) na rýchly prevoz sanitkou na najbližšie oddelenie JIS ...
    Od podpazušnej jamky k malíčku ide meridián srdca, energia prúdi smerom k malíčku.
    Tŕpnutie môže spôsobovať zablokovanie energie na tejto dráhe.
    Naposledy upravil Jurivo : 12.01.12 at 13:31

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    buchač Pozri príspevok
    ...a k tomu ešte ako ...

    Od malíčka smerom nahor ???...hm , jeden z príznakov ( plus , samozrejme aj iné ) na rýchly prevoz sanitkou na najbližšie oddelenie JIS ...
    snažím sa poskytnúť odborné zdravotnícke rady,
    ale niekto sa na tomm zrejme dobre baví....videl som už takých machrov dosť... v momente keď im náhodou život priniesol také príznaky z akých si dovtedy robili hodnú srandu, boli z nich tí najvyklepanejší pacienti . Z nešťastia druhého by som si veľkú sradnu nerobil. Niekedy sa to nevyplatí. Nikto nikdy nevie čo ho kedy čaká.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ondro.i Pozri príspevok
    Dobrý den,
    potreboval by som poradiť, mám nechuť k jedlu z nervozity a mi z toho aj trpnu ruky trocha, neviete mi poradiť niečo?
    ...ako vieš , že je to z nervozity ???
    Prečo práve tŕpnutie rúk ......???...od nervozity sa skôr klepú , trasú...záleží od okolností aj ...

    Mimochodom , nervozita práve podporuje ukladanie tukov.....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    petermikuláš Pozri príspevok
    A ruky Vám tŕpnu smerom od končekov prstov ďalej do celej ruky?
    petermikuláš Pozri príspevok
    tŕpnutie rúk s nervozitou veľmi súvisí, vyskytuje sa napr. pri neurasténii, či hyperventilačnej tetánii - aj jedno aj druhé sú psychopatologické diagnózy a dajú sa veľmi úspešne a zakrátko vyliečiť, dokonca bez liekov. Ale záleží aké je to tŕpnutie, preto som sa pýtal.
    ...a k tomu ešte ako ...

    Od malíčka smerom nahor ???...hm , jeden z príznakov ( plus , samozrejme aj iné ) na rýchly prevoz sanitkou na najbližšie oddelenie JIS ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.