Zavrieť

Porady

chemoterapia

Všetkých pozdravujem a prosím oradu: Čo pomáha pri slabosti a únave po chemoterapii .....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ...viem o čom písal dusansl. Netreba hneď zatracovať. Poznám tie prípravky a to roky. Nikdy som o tom nepísala, nerobila reklamu, ale mám to odskúšané aj na sebe a fakt nedám na ne dopustiť. Iste, nie je to všeliek a je to príliš drahé a keď sa nedodrží postup, tak ... nechcem to ďalej rozvíjať .... a na to treba mať konto...

    ...ešte by som doplnila, že s pivko súhlasím..veď to, že v červenom hrozne je resveratrol, už vie pomaly každý...
    pridám link, ktorý síce môže nájsť každý sám, ale ak si myslíte, že sa nehodí, tak poprosím zmazať.
    http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-p...e-maly-zazrak/

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    elliko Pozri príspevok
    Všetkých pozdravujem a prosím oradu: Čo pomáha pri slabosti a únave po chemoterapii .....
    Skús tu, držím prsty:
    http://www.porada.sk/t140934-p122-onkologicke-ochorenia.html#post1939482

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    K Vašej prosbe o radu by som si dovolil upriamiť Vašu pozornosť na tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu. V súbore jej preparátov je niekoľko prípravkov dnes vyrábaných na báza starých formúl, ale aj posledných výskumov čínskej akadémie vied, ktoré svojim zložením a obsahom sú priamo určené k odmoreniu , teda mimoriadne účinnej detoxikácii organizmu a zároveň jeho stimulácii k produkcii T lymfocytov cytostatickej rady.
    Práve vďaka týmto vlastnostiam, chránia a regenerujú bunkový systém organizmu a podporujú jeho celkovú regeneráciu.
    Po počiatočnom nasadení a akomsi štádiu bunkovej normalizácie, začnú budovať vlastnú imunitu k boji s zhubným novotvarom.
    Za mimoriadny prínos ale považujem, že tieto prípravky dokážu meniť kylsé prostredie v medzibunkovom priestore a to zvlášť v mieste výskytu bujnenia. Tým odkryjú ochranu zhubných buniek a napomôžu ich zničeniu.
    Po zničení posledného ložiska za pomoci týchto preparátov a samozrejme aj farmakologickej terapie, sa nachádza ľudský organizmus v dobrom stave.
    Preparáty sa ale užívajú ešte niekoľko mesiacov až pol roka, aby sa zamedzilo recidíve. V takom prípade v mieste bývalého výskytu sa nachádzajú nové zdravé bunky. Čo je zo všetkého najdôležitejšie, laboratórne je dokázané , že v nových bunkách sa nachádzajú jadrá, v ktorých niet ani stopy po prekonanom zhubnom bujnení. Teda recidíva sa prakticky vylučuje.
    Pekný večer praje dusansl.
    P.S. nech to znie akokoľvek neuveritene, v ranom až po tretei štádium je mimoriadne vysoká úspšenosť celkového vyzdravenia.

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Ak už využiť bylinné prípravky TČM, skôr by som doporučil navštíviť odborníka na fytoterapiu. Každý človek je iný, a aj každá choroba sa prejavuje a pôsobí na ľudí rozdielne. Odborník na fytoterapiu dokáže najlepšie zhodnotiť konkrétneho človeka a jeho zdravotný stav a namiešať mu bylinky presne na mieru. Fytoterapia má individuálny prístup a nedá sa namiešať jeden konkrétny liek pre viacerých ľudí.
    Pri takýchto závažných chorobách a stavoch by som radil skôr takýto prístup ako kupovať bylinky už namiešané.

    akeber je offline (nepripojený) akeber

    žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac akeber
    Dostať v lekárni výživové doplnky po chemoterapii na regeneráciu organizmu treba sa s lekárničkou porozprávať ...poradí....viem že indonal je aj pre ženy a iný pre mužov , pre ženy je po ochoreniach maternice a ženských vecí ......na každé onko. ochorenie je iný výživový doplnok , nie je to lacná záležitosť ale pomôže zregenerovať organizmus ( z vlastnej skúsenosti )......určite je potrebné upraviť stravu zelenia, ovocie spánok a pokoj.....ja som pila mrkvovú šťavu, cviklovú šťavu a aloe vera ...ak však ochorenie nie je na žalúdku a v tráviacom trakte.Pomohli mi aj vývarové polievky .Ja som brala chem. 8 mesiacov dosť dlho som sa dávala dokopy....držím palce a skoré uzdravenie prajem.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    treba sa poradiť s lekárom a ten vie najlepšie na toto odpovedať... ale tiež sa prikláňam k výživovým doplnkom

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Ďakujem švetkým čitalom, ktorí si dali námahu a prečítali môj príspevok. Určite sa nájdu takí, ktoý pochopili ale aj Tí druhí ktorým zmysel príspevku unikol. To nič, ni je to žiadna tragédia.
    Som ale hlboko a dvatsaťočnou praxou presvedčený, že máloktorý slovenský lekár čo aj len tuší, o čom som hovoril. Ak by som v názore pochybyl, v takom prípde, by sa aplikácia ochraný robila najmenej dvadsať rokov a prežívajúcich by pribúdalo. Žiaľ nie je tomu tak. Dokonca v praxi platí akýsi úzus, že starým , či správne skôr nrodeným pacientom lekár nemá ordinovať drahé liečivá, lebo takéto konanie je ekonomicky pre poisťoväu nerentabilné, no tak som neraz počul....
    Poniektorí čitatelia v minulosti čítali, áno som na danú problematiku vyškooený odborník, fitodietilóg dokonca nezávislý. Týmto konštatovaním nechcem tvrdiť, že som neomlný.Viem a spolu s nestormi Východnej medicíny ,ktorá má len 6500 ročnú históriu, že každá ozdrvná receptúra je jedinečná a stavaná pre toho ktorého človeka. A že prípravky sú už dnes robené za pomoci strijov považujem ja ale drvivá väčšina populácie za samozrejmosť. Len stroj zaručí presnosť dávkovania vyrábaného preparátu a eln s takto presným liečivom sa dá čosi pre pacienta urobiť.
    A pre úplnosť informácií DODOáVAM, VšETKY PREPARáTY Už POčAS VýROBY KONTROLUJú DOMÁCE FARMACEUTICKÉ LABORATÓRIA, PO NICH LABORATÓRAI OSN - FONDU ZDRAVIA, A NA SLOVENSKU AJ ŠUKL.

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    dusansl Pozri príspevok
    Ďakujem švetkým čitalom, ktorí si dali námahu a prečítali môj príspevok. Určite sa nájdu takí, ktoý pochopili ale aj Tí druhí ktorým zmysel príspevku unikol. To nič, ni je to žiadna tragédia.
    Som ale hlboko a dvatsaťočnou praxou presvedčený, že máloktorý slovenský lekár čo aj len tuší, o čom som hovoril. Ak by som v názore pochybyl, v takom prípde, by sa aplikácia ochraný robila najmenej dvadsať rokov a prežívajúcich by pribúdalo. Žiaľ nie je tomu tak. Dokonca v praxi platí akýsi úzus, že starým , či správne skôr nrodeným pacientom lekár nemá ordinovať drahé liečivá, lebo takéto konanie je ekonomicky pre poisťoväu nerentabilné, no tak som neraz počul....
    Poniektorí čitatelia v minulosti čítali, áno som na danú problematiku vyškooený odborník, fitodietilóg dokonca nezávislý. Týmto konštatovaním nechcem tvrdiť, že som neomlný.Viem a spolu s nestormi Východnej medicíny ,ktorá má len 6500 ročnú históriu, že každá ozdrvná receptúra je jedinečná a stavaná pre toho ktorého človeka. A že prípravky sú už dnes robené za pomoci strijov považujem ja ale drvivá väčšina populácie za samozrejmosť. Len stroj zaručí presnosť dávkovania vyrábaného preparátu a eln s takto presným liečivom sa dá čosi pre pacienta urobiť.
    A pre úplnosť informácií DODOáVAM, VšETKY PREPARáTY Už POčAS VýROBY KONTROLUJú DOMÁCE FARMACEUTICKÉ LABORATÓRIA, PO NICH LABORATÓRAI OSN - FONDU ZDRAVIA, A NA SLOVENSKU AJ ŠUKL.
    1. Nepíšeš nikde, aké konkrétne preparáty myslíš. V prvom príspevku čosi o čínskej medicíne.
    2. ŠUKL URČITE nekontroluje žiadne prípravky tradičnej čínskej medicíny!
    Prosim o kontakt ak existuje moznost osobnej konzultacie s poradcom alebo v nejakom centre pre tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu,ziskat viac info.Dakujem.

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    Jarka, nie si sama s takýmto pocitom...

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    michalidas Pozri príspevok
    Prosim o kontakt ak existuje moznost osobnej konzultacie s poradcom alebo v nejakom centre pre tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu,ziskat viac info.Dakujem.
    Myslím,že kontakt bude dusansl.Tie príspevky priam kričia,aby ste ho oslovili.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    dusansl Pozri príspevok
    K Vašej prosbe o radu by som si dovolil upriamiť Vašu pozornosť na tradičnú Tibetsko-čínsku cisársku medicínu. V súbore jej preparátov je niekoľko prípravkov dnes vyrábaných na báza starých formúl, ale aj posledných výskumov čínskej akadémie vied, ktoré svojim zložením a obsahom sú priamo určené k odmoreniu , teda mimoriadne účinnej detoxikácii organizmu a zároveň jeho stimulácii k produkcii T lymfocytov cytostatickej rady.
    Práve vďaka týmto vlastnostiam, chránia a regenerujú bunkový systém organizmu a podporujú jeho celkovú regeneráciu.
    Po počiatočnom nasadení a akomsi štádiu bunkovej normalizácie, začnú budovať vlastnú imunitu k boji s zhubným novotvarom.
    Za mimoriadny prínos ale považujem, že tieto prípravky dokážu meniť kylsé prostredie v medzibunkovom priestore a to zvlášť v mieste výskytu bujnenia. Tým odkryjú ochranu zhubných buniek a napomôžu ich zničeniu.
    Po zničení posledného ložiska za pomoci týchto preparátov a samozrejme aj farmakologickej terapie, sa nachádza ľudský organizmus v dobrom stave.
    Preparáty sa ale užívajú ešte niekoľko mesiacov až pol roka, aby sa zamedzilo prípadnej recidíve. V takom prípade v mieste bývalého výskytu sa nachádzajú nové zdravé bunky. Čo je zo všetkého najdôležitejšie, laboratórne je dokázané , že v nových bunkách sa nachádzajú jadrá, v ktorých niet ani stopy po prekonanom zhubnom bujnení. Teda recidíva sa prakticky skôr teoreticky vylučuje.
    Pekný večer praje dusansl.
    P.S. nech to znie akokoľvek neuveritene, v ranom až po tretei štádium je mimoriadne vysoká pravdepodobnosť úspšenosť celkového vyzdravenia.
    ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    dusansl Pozri príspevok
    Ďakujem švetkým čitalom, ktorí si dali námahu a prečítali môj príspevok. Určite sa nájdu takí, ktoý pochopili ale aj Tí druhí ktorým zmysel príspevku unikol. To nič, ni je to žiadna tragédia.
    Som ale hlboko a dvatsaťočnou praxou presvedčený, že máloktorý slovenský lekár čo aj len tuší, o čom som hovoril. Ak by som v názore pochybyl, v takom prípde, by sa aplikácia ochraný robila najmenej dvadsať rokov a prežívajúcich by pribúdalo. Žiaľ nie je tomu tak. Dokonca v praxi platí akýsi úzus, že starým , či správne skôr nrodeným pacientom lekár nemá ordinovať drahé liečivá, lebo takéto konanie je ekonomicky pre poisťoväu nerentabilné, no tak som neraz počul....
    Poniektorí čitatelia v minulosti čítali, áno som na danú problematiku vyškooený odborník, fitodietilóg dokonca nezávislý. Týmto konštatovaním nechcem tvrdiť, že som neomlný.Viem a spolu s nestormi Východnej medicíny ,ktorá má len 6500 ročnú históriu, že každá ozdrvná receptúra je jedinečná a stavaná pre toho ktorého človeka. A že prípravky sú už dnes robené za pomoci strijov považujem ja ale drvivá väčšina populácie za samozrejmosť. Len stroj zaručí presnosť dávkovania vyrábaného preparátu a eln s takto presným liečivom sa dá čosi pre pacienta urobiť.
    A pre úplnosť informácií DODOáVAM, VšETKY PREPARáTY Už POčAS VýROBY KONTROLUJú DOMÁCE FARMACEUTICKÉ LABORATÓRIA, PO NICH LABORATÓRAI OSN - FONDU ZDRAVIA, A NA SLOVENSKU AJ ŠUKL.
    Estetic Pozri príspevok
    Myslím,že kontakt bude dusansl.Tie príspevky priam kričia,aby ste ho oslovili.
    ...ono nie je potrebné myslieť ...skôr je rozmýšľať treba ....bohovský rozdiel to jesto ...
    ...no netvrdím opak , aj mne sa zadarilo už tresnúť ...a poriadne
    ...no v určitých debatách ( a zdravie patrí medzi ne ) sa nie je potrebné príliš angažovať ...

    ...tie príspevky majú niečo do seba ...
    ...a viď vyššie , dušansl nejak nepropaguje to alebo onô , vraví iba svoj názor na prírodné produkty...

    ...a ako ja zvyknem vravievať ......" kto nezažil ( rakovinu - operácie - chemoterapiu ...blá ,blá ) , tak ten nikdy nepochopí "...
    ...a môžem Ti tu aj neviem čo argumentovať , no pokiaľ si ešte sám sebe nesmrdel od chémie , tak radšej do debaty nevstupuj , inak takéto príspevky považujem ( jemne povedané ) za kydy ...


    ...na ten " krik " predsa nik nemusí reagovať ????...........či ???


    ....áááále ....radšej už sa nepružím.....nemá význam ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.