Zavrieť

Porady

Vypínanie monitora

Ahoj
Mám nastavený vypnutie monitora na 5min. pri nečinnosti. Od včera mi však vypne aj počas filmu. V ktorých nastaveniach by som to našiel. Len nie vo vlastnostiach monitora. Tam sa nastavuje iba čas.
Ďakujem za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    "Nevypínanie" monitora musíš nastaviť rovno v prehrávači (ten potom zablokuje nastavenie v Nastaveniach karty).
    Napr.VLC to má v Nástroje>Nastavenia>dole zapnúť Všetky>Video>zaškrtnúť Zablokovať šetrič obrazovky = toto vypne pri spustenom VLC pôvodné (hlavné) nastavenie karty.
    Naposledy upravil misoft : 12.01.12 at 18:34

    mr2 je offline (nepripojený) mr2

    som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac mr2
    podla prehravaca tam je v menu ze - disable screen saver during playback alebo tak nejak...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prehliadač ako taký v tomto "podlieha" nastaveniu GK . Rada: sem-tam pohni kurzorom (aj tak ho nevidíš ) myšou, alebo po touchpade (ak máš NB).

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    misoft Pozri príspevok
    Prehliadač ako taký v tomto "podlieha" nastaveniu GK . Rada: sem-tam pohni kurzorom (aj tak ho nevidíš ) myšou, alebo po touchpade (ak máš NB).
    No, za takú radu ti ďakujem. Až do predvčerajška mi to išlo aj 2 hodiny, a bez pohnutia myšou alebo hocičím. Neviem čo sa posralo.

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    No ja som to aktualne vyriesil na firemnom notebooku (politika firmy vypinat a zaheslovat vsetko po 15 min. necinnosti) tak ze som si stiahol utilitku http://mousejiggler.codeplex.com/ ktora simuluje pohyb mysou. Bez starosti mam zapnuty notebook kolko chcem az pokym nevypnem utilitu.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    kvalitar Pozri príspevok
    No ja som to aktualne vyriesil na firemnom notebooku (politika firmy vypinat a zaheslovat vsetko po 15 min. necinnosti) tak ze som si stiahol utilitku http://mousejiggler.codeplex.com/ ktora simuluje pohyb mysou. Bez starosti mam zapnuty notebook kolko chcem az pokym nevypnem utilitu.
    Vlado40 Pozri príspevok
    Aký OS ?
    Takže, to čo si stiahol je pre teba vyhovujúce, ale ja nechcem nič heslovať. Netreba sťahovať žiadne utility, programíky vôbec nič. Je to jednoducho nastavenie "plocha-sporič obrazovky-napájanie". Monitor sa má vypnúť za nastavení čas nečinnosti pc. Ale prezeranie filmu či už na nete alebo z pc, je predsa čionnosť pc a teda nemal by sa za nastavení čas monitor vypnúť. A mne sa vypne v nastavení čas. Robí mi to len teraz. OS neni rozhodujúci. V každom OS sa to dá nastaviť.

    up4anything je offline (nepripojený) up4anything

    up4anything
    OS nie je rozhodujuci ?? to akokeby si popisoval vadu na aute a poradte mi prosim ale nestarajte sa o ake auto ide, ved auto ako auto... mas pravdu da sa to nastavit no je rozhodujuce ako to nastavis, alebo sa mylim ? ..a ja by som bol spokojny aj s utilitou aspon do casu, kym sa problem nepodari vyriesit

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    up4anything Pozri príspevok
    OS nie je rozhodujuci ?? to akokeby si popisoval vadu na aute a poradte mi prosim ale nestarajte sa o ake auto ide, ved auto ako auto... mas pravdu da sa to nastavit no je rozhodujuce ako to nastavis, alebo sa mylim ? ..a ja by som bol spokojny aj s utilitou aspon do casu, kym sa problem nepodari vyriesit
    môžeš to nastaviť na LIN-e, na WIN-e i na MAC-u

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.