Zavrieť

Porady

značka hodiniek

Dobrý deň,

nemohol by mi niekto poradiť značku kvalitných hodiniek na ruku pre dievčata vo veku 25+?? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    neviem či ešte vyrábajú PRIM-ky- tie boli dobré, kvalitné, namakané...
    prim vyrabaju, na nete je nova kolekcia
    ked kupis festiny urcite nic nepokazis

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    neviem, aký máš rozpočet. Breitling, Omega, Rado, Tag heuer, Philippe Patek, Panerai, IWC sú top švajčiarske.

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Pred cca 9 rokmi kúpené dámske švajčiarske hodinky Candino (vtedy stáli cca 9 tis. Sk, ale samozrejme boli a aj sú v rôznych cenových reláciách), veľká spokojnosť aj s nadčasovým dizajnom, dodnes idú ako "švajčiarske" hodinky ...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Neviem, ale je úplne jedno aké hodinky kúpiš(myslím značkové) všetky idú zhruba asi rovnako a odchylku nejakú desatinu sekundy ani nespoznáš a ani ti to na nič nieje...-neviem,ale zbytočne vrážať velké peniaze do nejakých hodiniek sa mi nezdá najsprávnejšia nvestícia...-zbytočnosť...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    neviem, nejakých 15 rokov dozadu som išiel aj s kolegom o polnoci domov z podniku v pezinku, mali sme aj troška chytené.. a zastavil ma chlapík že má na predaj úplne nové hodinky casio, ešte aj s visačkou že za dobrú cenu-cena bola fakt dobrá,tak som kúpil hneď 10 kusov a až ráno keď som sa prebral tak som zistil že namiesto casio je to caisio...-poučenie-nikdy nekupujte hodinky, keď idete z podniku...

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    neviem, nejakých 15 rokov dozadu som išiel aj s kolegom o polnoci domov z podniku v pezinku, mali sme aj troška chytené.. a zastavil ma chlapík že má na predaj úplne nové hodinky casio, ešte aj s visačkou že za dobrú cenu-cena bola fakt dobrá,tak som kúpil hneď 10 kusov a až ráno keď som sa prebral tak som zistil že namiesto casio je to caisio...-poučenie-nikdy nekupujte hodinky, keď idete z podniku...
    Mám rada takéto poučné príbehy

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Dievča je dcéra,sestra,milenka,kolegyňa?
    Treba si ju udobriť,získať,zalepiť ústa?
    Ja som verný značke Casio a myslím,že mám kvalitu za rozumnú cenu.Takisto kalkulačku,už roky.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    day Pozri príspevok
    prim vyrabaju, na nete je nova kolekcia
    ked kupis festiny urcite nic nepokazis
    festiny sú teraz velmi pekné. ja mam pár kúskov od zn. Swatch
    http://www.google.sk/search?q=festin...w=1366&bih=643

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.