Zavrieť

Porady

bungalov Opál 70/272 - staviate?

zdravim,
s manzelom uvazujeme o stavbe domu a pozdava sa nam tento dom: http://www.erlis.sk/projekt/opal-70_...kadlovy-obraz/. Staviate ho niekto? Co si o nom myslite? Prijmem akekolvek cenne rady. U nas su prioritou 2 detske izby, technicka miestnost, spajza a samozrejme cena
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fabo123 je offline (nepripojený) fabo123

    fabo123
    Dom je to dobrý , ale tá cena je teda fakt premrštená.Taký dom v pohode totálne na kluč dodávatelsky cca 85 000 Eur.Vrátane parkiet a pod.

    JOHC je offline (nepripojený) JOHC

    JOHC
    Dobrý večer, takýto podobný dom som staval pred 2 rokmi, majiteľ nemal čas, tak som sa mu staral o celú výstavbu, aby bol bez starostí a on len posielal peniaze na účet a hrubú stavbu som mu spravil za cca 45 - 50 000€, dokončovacie práce vo vnútri cca 25 - 30 000€. Takže, ak by som Vám to robil do 80 000€ bývate. V prípade záujmu mi môžte odpísať, príde mi to na email.

    7406 je offline (nepripojený) 7406

    7406
    dom je slušne dispozične riešený, orientácia vchodu na S (SV), je šírka pozemku cez 18m?
    do technologickej miestnosti upratať aj pračku je tam dosť miesta
    projektanti ľúbia rozpočet predimenzovať aby sa nestalo že bude málo :-)
    V orientačnej cene na klúč projektov od Euroline a Erlis postavím na kľúč dom nízkoenergetický s infrakúrením a zemným kolektorom.

    bungalov Opál 70/272 - staviate?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.