Zavrieť

Porady

Strata rovnováhy dieťaťa...

Dobry den moj syn ma 26mes.,spozorovali sme u neho jav ktory nas velmi znepokojuje,je to velmi zive dieta a uz sa nam viac krat stalo ze pri kopani lopty (co robi s celou silou)po dlhsom case sa nevie vyrovnat a udrzat rovnovahu,ako keby ho stocilo do jednej strany,nevie normalne prejst a trva mu to asi tak 5min aj dlhsie kym sa to dostane do normalu.Posobi to ako keby dostal krc,alebo ako keby ho seklo a straca motoriku,pricom sa na nic nestazuje ....neviete mi poradit co s tym?
Naposledy upravil Dav : 13.01.12 at 11:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Pri športovej aktivite ak dieta straca rovnovahu môze ist aj o neurologicku poruchu, fakt by som to nenechala len tak a dala mu urobit komplet vyšetrit chrbticu aj mozog-lebo dieta nič neboli ale môže mat napr.zaseknuty nerv, oslabena funkcnost niektorej časti mozgu a pod. nechcem vas strašit, ale nezanedbajte to-je to pre vase dobro :-)

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Rovnováha súvisí so stredným uchom. Pri takom malom dieťati by som odporúčal navštíviť pediatra.

    Ešte otázočka, nechytá si častejšie uško? Ak áno, môže ísť o začínajúci zápal.
    Naposledy upravil Jurivo : 13.01.12 at 11:19

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Určite by som išla s dieťaťom k lekárovi. Dieťa nemusí mať bolesti a to, že stráca rovnováhu, nemusí pociťovať tak, aby sa na to sťažovalo.

    pozdenka je offline (nepripojený) pozdenka

    pozdenka
    môj syn mal problémy so zväčšenou nosnou mandľou a taktiež nás upozorňovali že môže mať poruchy rovnováhy v rámci toho - aj keď ja som na ňom tieto problémy nepozorovala. Zápal ucha nemal ani raz, len mal často sople a potom slabšie počul. Tak sme boli vyoperovať nosnú mandľu. Odporúčam taktiež návštevu pediatra prípadne ORL.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    hdankajanka Pozri príspevok
    Dobry den moj syn ma 26mes.,spozorovali sme u neho jav ktory nas velmi znepokojuje,je to velmi zive dieta a uz sa nam viac krat stalo ze pri kopani lopty (co robi s celou silou)po dlhsom case sa nevie vyrovnat a udrzat rovnovahu,ako keby ho stocilo do jednej strany,nevie normalne prejst a trva mu to asi tak 5min aj dlhsie kym sa to dostane do normalu.Posobi to ako keby dostal krc,alebo ako keby ho seklo a straca motoriku,pricom sa na nic nestazuje ....neviete mi poradit co s tym?
    Bez urážky, ale nedá mi , musím reagovať .
    Ja nechápem, prečo to riešite cez internet preboha a pýtate sa , čo máte robiť ?
    Však ste matka a jedná sa o 26 mesačné dieťa, ktoré už dávno malo absolvovať vyšetrenie , ak ste tento problém spozorovali.A radu treba pýtať od detskej doktorky .

    Nehnevajte sa, že tak otvorene reagujem, ale niekedy nechápem otázky tohto druhu .

    hdankajanka je offline (nepripojený) hdankajanka

    hdankajanka
    Mila Zita,neviem co vas na tom tak fascinuje,ze som to tu napisala ?predstavte si ze nasa doktorka mala dovolenku a kedze zacal vikend chcela som vediet (kedze som preboha matka)ci s tym nema niekto skusenost ...Samozrejme ze sme hned v pondelok navstivili nasu lekarku a dalsie vysetrenia ?v nasom zdravotnictve to funguje ak nemate znamosti tak ,ak to neviete ze sa pacienti objednavaju az o 2-3 mesiace hoc aj deti....takze prepacte ze sa o to vobec zaujimam....

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja by som skorej odporúčala návštevu ORL ambulancie a až potom neurológa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.