Zavrieť

Porady

MINECRAFT - vlastný server

Čauko, vedel by mi niekto poradiť s MC serverom? Dnes som si vytvorila server cez hamachi a všetko mi funguje. Nastavila som ho na 3 hráčov lebo chcem hrať so segrou, ale jej tam nejde pripojiť a vypisuje "Can't reach server" a pritom ja som hrala. White list mám na false. Ak niekto vie čo s tým tak pls napíšte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Juraj< je offline (nepripojený) Juraj<

    Juraj<
    mas to takto nejako vypisane : allow-nether=true
    level-name= >MENO TVOJHO SERVERU<
    allow-flight=true
    enable-query=false
    server-port=
    enable-rcon=false
    level-seed=gimmeabreak
    server-ip=>tvoja IP <
    white-list=false
    spawn-animals=true
    online-mode=false
    pvp=true
    difficulty=1
    gamemode=0
    max-players=5
    spawn-monsters=true
    view-distance=5
    motd=Custom Map Gameplays

    Juraj< je offline (nepripojený) Juraj<

    Juraj<
    Iank presne tuto chybu ma cca.80% ludi ktory sa pokusaju vytvorit server pre 1.0.0 .Ak ti to stale nepojde tak pockaj kym vytvori Mojang nejaky patch & fix aby to opravily .

    Berny7 je offline (nepripojený) Berny7

    Berny7
    jj všetko mám tak....teda view distance mám na 10 ale tým to nebude...no skúsim dneska spraviť nejaký iný server a uvidím....ale ďakujem za odpoveď

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    co tak sa pripojit na nejaky verejny server.. napriklad my s kamosom sme mali minecraft sever co isiel 24/7 uzavreta spolocnost samozrejme teda pokial by ste splnali kriteria tak by bola pozvanka. robili sme aj dost velke spolocne projekty.. teraz to asi rok nehrame, lebo drasticky prerobili mapy, ale planuje sa zasa spustenie.

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Serveri viem robiť len verejne nie cez hamachi takže s tým moc neporadím ale skús si pozreť či máš hamachi a javu povolenú v bráne firewall (najčastejší problém)
    mecky a ste si vsimli chlapci ze pisete do rok mrtvej temy?
    Vakos_SK Dik mecky DD
    Vakos_SK Pozri príspevok
    Serveri viem robiť len verejne nie cez hamachi takže s tým moc neporadím ale skús si pozreť či máš hamachi a javu povolenú v bráne firewall (najčastejší problém)
    MINECRAFT plls urobis mi vlasny server na minecraft to je moj skype : jan.zidzik62 a napis to som ja

    MINECRAFT - vlastný server

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.