Zavrieť

Porady

Tenisový lakeť a bolesť ramena hrčky v prsníku zo zápalu

Dobrý den.

Chcem poprosiť niekoho o radu.Pred 11 rokmi som si udrela lakeť o dlažbu až som ju mala narazenú.Hýbala som ňou no po pár hodín mi opuchla. Nevyhľadala som lekársku pomoc pretože by mi ju dali do dlahy. A ja som mala mať o pár tyždňov svoju vlastnú svadbu. Liečila som fixovaním a analgetickými masťami.Prešlo to. Ruka bola v poriadku len ked bola zmena počasia. Tak som mala príšernú bolesť ruky aj ramena. A ked som ju veľmi zaťažila nepomohli len chladivé masti.
Pár rokov som mala pokoj no bolesť sa ozvala po 7 rokoch. Sťahovali sme sa a preťažila som asi dosť. Odvtedy som musela vyhľadať lekársku pomoc ortopéda, ktorý mi zistil že mám tenisový lakeť a dal obstrek ktorý zabral na pol roka. Ale bolesť po čase z lakťa prešla do ramena a začali mi tuhnúť svaly v ramene. A začala bolesť pod pazuchou. Spravili sa mi hrčky a ja neviem či to je z toho alebo hormóny.Hrčky sú pohyblivé no ked ich masírujem prešli do prsníka. Po masírovaní mám tlaky a bolesť pod pazuchou,ramenom. Na vyšetrení prsníkov som bola 8 mesiacmi všetko bolo negatív.No chcem vyhľadať opäť gynekológa a požiadať o konzultáciu. Nevie niekto poradiť či bývajú zápaly z tenisového lakťa prejsť do rakoviny kosti v ramene alebo rakoviny v prsníku.Som zúfala. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Tak z tenisového lakťa by veru rakovina nemala byť, aj keď chronické zápaly môžu predstavovať určité riziko. Čo sa týka tých hrčiek, netreba to podceňovať a radšej ísť na odborné vyšetrenie. Ak napúchajú aj končatiny môže to indikovať aj lymfatickú poruchu. Lepšie je však vyšetrenie a budete mať istotu ako sa trápiť a rozmýšľať čo to môže byť.

    edka79 je offline (nepripojený) edka79

    žena edka79
    Dakujem Vám veľmi pekne za radu pán Jurivo.Nohy mi nepuchnú. Len ja mám aj zdravotné problémy s obličkami a tak mám zvýšene hormóny.Pôjdem radšej na odborné vyšetrenie a tam sa uvidí.Dakujem.
    Lilien 15 ahojte, už dlhší čas ma bolí pravá ruka od ramena po lakeť.hlavne ked ju dvíham,ale niekedy aj bez toho....môže to byť tenisový lakeť???
    čo to znemená do budúcna? ďakujem....

    Tenisový lakeť a bolesť ramena hrčky v prsníku zo zápalu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.