Zavrieť

Porady

prestavba kúpelne

Dobrý večer,
prosím vás, koľko cca stojí prestavba kúpeľne pre ZŤP. Ide mi o to, že rodičia majú klasikú kúpeľňu, vaňu, ale sú na na tom biedne a chcem, aby mali alebo sprchový kút, alebo tak, aby sa nemuseli "šplhať" z vane von. Prosím ak niekto má odskúšanú firmu alebo doporučenia ako na to. Je to súrne v okolí Martin.
A prosím štát z toho chcem vynechať, nemám na to nervy. Ide mi o rodičov, ktorí síce tomuto štátu platili odvody a dane cca 45 rokov, teraz sú starí a chorí, ale kým ba sa dostali pomoci od štátu, asi by boli už pochovaní. Ja rozumiem tomu, že štát teraz musí riešiť prsné implantáty, či ich výmena bude alebo nebude hradená z daní občana.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IvanPK je offline (nepripojený) IvanPK

    IvanPK
    Ja som mal vaňu ale dal som si sprchový resp. len sklenné dvere z ravaku - tušim stáli 310 eur (komplet) nemám klasický sprchový ale vymurovaný a obložený, problem môže nastať s odpadpom, ak je nizko je to super, schodík nemusí byť tak vysoko ale ja som ho mal vyššie a odbočka kanalizácie sa nedala v byt. dome prerobiť tak mám asi 12 cm schodík ..ale inak dobre....kompletná prerábka ma stála 4000 e....robili mi to dvaja majstri a za prácu som zaplatil 1600 e....ostatné materiál a doplnky....

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Ďakujem za tip, už som si popozerala aj obrázky nejaké a vyzerá to lepšie ako sprchový kút.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.