Zavrieť

Porady

Zamŕzanie PC pri prezerani youtube

Často si prezerám rôzne príspevky na youtube. Posledné dni, keď si vyberiem príslušné video, tak môj počítač buď okamžite zamrzne, alebo po prehratí pár sekúnd. Neviem či to spôsobuje môj počítač, alebo samotný internet. Ešte spomeniem, že pred pár dňami som dal na youtube svoje video príspevky, no neviem či to môže mať spojitosť so zamŕzaním PC. Prosím poraďte mi, čo môžem s tým robiť a ako by bolo možne identifikovať a prípadne odstrániť chybu.
Ďakujem a želám všetko dobré do Nového roka všetkým užívateľom i správcom stránky.
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

načo 2 témy na jeden problém?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Tak ja už neviem, čo mám urobiť!!! Áno dal som tému zle, uznávam, Po upozornení som ju dal tam kam patrí, tú prvú neviem odstrániť(napísal som) a zase výčitka - načo dva krát jedna téma. Prosim vie niekto, alebo môže niekto tú prvú tému zmazať a z druhej vyhodiť spam? ´Dakujem
0 0
nalim07 nalim07

nalim07 je offline (nepripojený) nalim07

pocitac zamrzne uplne? alebo sa s nim da po par sekundach znovu pracovat? skus to otvorit v inom prehliadaci. Pripadne si aktualizuj flash player.
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Zamrzne úplne nechal som ho dlhšiu dobu bez zásahu a nič. Pomôžem si tak, dám /ctrl+alt+delete/ vyskočí mi "správca úloh", dám "ukončiť úlohu"- program(youtube), vyskočí okienko "ukončiť program", kliknem a mám čistú plochu. Zavrú sa mi všetky otvorené stránky čo nie je vždy žiadúce, no ináč si pomôcť neviem. boli aj takí, čo tvrdili,že je tam vírus, NOD mám v poriadku. každá rada pomôže.
Naposledy upravil cimocimo : 18.01.12 at 15:39
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi prestane pracovať explorer.exe - zacyklí sa. Pokiaľ ti ukončí všetko a ostane len čistá plocha, explorer.exe (súborový program -ovláda dianie na ploche) - stlač klávesu s logom Windows a do príkazového riadku (pod Spustiť) napíš explorer.exe a OK. Počítač by mal znova reagovať.
Čo sa týka Youtube a videa - je tam niekoľko možných zádrhelov:
A) neaktualizovaný flash, neprítomnosť doplnku pre prehliadač
B) nedostatočná veľkosť videopamäte - neustále načitávanie
c) prehrávanie videa v HD a grafika nestíha a zastaví celý proces.
1 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Urobil som to podľa návodu. štart-spustiť- vyplniť okienko(exproler.exe)-ok. vyskočilo mi okno tohto znenia "systém windows nemôže nájsť súbor /exproler.exe/ skontrolujte či ste zadali správny názov a potom pokus zopakujte. Ak chcete hľadaný súbor kliknite na tlačidlo štart a potom na položku -hľadať. NIČ SA NENAŠLO!!
Teraz už pre zmenu nehlási (PC) že nemože nájsť atď... ale po stlačení štart-spustiť-vyplniť-ok nabehne stránka pomenovaná youtube mozila a na nej otvorený priečinok moje dokumenty a toto za 2-3 sekundy zamrzne tiež.
Ja nie som veľmi na PC, ale neabsentuje tam ten súbor "exproler.exe?" Ak áno čo s tým?
Vďaka.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Nieje explorer.exe ako exproler.exe.
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Preinštaluj IE alebo si stiahni portable Mozillu a je po probléme. http://www.mozilla.sk/wp-content/download/instalacie/firefox/firefox_portable_8.0_sk.zip
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Portable som stiahol a inštaloval, aktualizoval adobe flash player - nič žiadna zmena. Do preinštalovania IE sa nepúšťam, pred takými zásahmi mám rešpekt, ale i tak ďakujem.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

// Do preinštalovania IE sa nepúšťam, pred takými zásahmi mám rešpekt
Ale veď to je program ako každý iný. Nič neriskuješ.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Jeden o koze, druhý o voze...
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Asi Ste si to neprečítali celé, no budem Vám povďačný, keď mi poradíte, keď nie v poriadku, ale bez týchto poznámok sa obídem. Ja som vďačný každému za každý nápad. Pekný deň prajem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pred spustením youtube si cez "trojhmat" Ctrl+Alt+Del otvor Správcu úloh, skoč na záložku Procesy, potom otvor youtube a spusti nejaké video - v Správcovi potom uvidíš, čo ti najviac zaťaží systém. Potom budeme múdrejší, keď detekujeme pôvodcu zaťaženia a zamŕzania (tým, že "zamrzne", zaťaží sa systém a aj pamäť RAM - správca to ukáže)
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Dal som správcu úloh, nastavil na procesy. Po načítaní domovskej stránky (zoznam) som mal permanentne "firefox.exe" okolo 108 300K+-, na našej stránke (porada) 125 000+- , po prepnutí na youtube 133 000+- nechal som pár sekund a potom som spustil video, okamžite všetko zamrzlo. Predpokladám, že som si mal všímať firefox.exe!! Skúsil som spustiť youtube na IE tam to asi ani nemá ísť, ale na "google chrom" to pracuje bez chyby Spomínam toto len ako možné vodítko pri identifikácii chyby.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Treba pozrieť systémové zápisy pred mrazíkom.
http://www.porada.sk/t182947-p4-k-mozille-firefox.html#post1930733
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Prezrel som systémové zápisy pred mrazíkom. Vždy bola chyba podľa času pri spustení youtube.
Označené : chyba - aplication hang, kategória 101, udalosť 1002 viac som z toho nevyčítal. Dávam obrázok no či pomôže neviem.

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zadal som do googla chybu, pokiaľ si to preložíš, možno nájdeš niekde odpovede:
http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...(v=vs.85).aspx
http://www.eventid.net/display.asp?e...n Hang&phase=1
http://www.pcreview.co.uk/forums/app...ng-t72510.html
http://kb.mozillazine.org/Firefox_hangs

Posledný odkaz sa jedná pre FF.
No mám dojem, že niektoré rozšírenie (addon) pre FF nepracuje správne. Skús aktualižovať doplnky a rozšírenia (vo FF: Nástroje>Doplnky>pri Rozšírenia daj Skontrolovať aktualizácie zásuvných modulov), nech to FF skontroluje (vyhľadá na webe aktuálne), prípadne, ak nájde nové, daj aktualizovať.
Naposledy upravil misoft : 21.01.12 at 19:07
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

urobil som podľa inštrukcii. Našiel som výstrahu (oranžovú) pri "Shockware for direktor" dal som nainštalovať, reštartovať a nič, potom som ešte aktualizoval "jawa" tiež nič. Rozmýšľam či to nevzdám, lebo neviem či už aj nezneužívam Váš čas.
0 0
nalim07 nalim07

nalim07 je offline (nepripojený) nalim07

Este je tu jedno riesenie, preinstalovanie celeho windowsu. Je to casto najlepsia cesta, instalacia je hotova za hodinu, pritom babranie sa s problemami moze zabrat cely den a vysledky ziadne.
0 0
cimocimo cimocimo

cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

Veď som to dal robiť pred 10 týždňami!!!! Mozila už zamŕza po pár klikoch, no na Chrome to ide na 100% uvidím ako ďalej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať