Zavrieť

Porady

viacero poskytovatelov internetu

Mam dotaz ohladom internetovej sieti.
Byvam na dedine a mam internet cez wifi poskytovatela. Kamarat byva kusok odo mna a ma tiez wifi, ale od ineho poskytovatela. Mame tiez siet medzi sebo.
Mam aj internet cez satelit A2Connect. Cez vikendy pada wifi siet. Niekedy vypadnu obe a tak sa pripajam na satelit.
Moja prva otazka je: daju sa dajako zlucit vsetky tri pripojenia, tak aby som nemusel nic prehadzovat alebo prenastavovat?
druha otazka je: ked pripojim vsetky tri pripojenia zrychli sa internet, datovy tok rozdeli alebo sa bude automaticky prepajat na rychlejsiu siet?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ad 1) jedna karta = jedno pripojenie, tri karty = tri pripojenia - pochopené? Zlúčiť sa tri do jedného nedá! Len prepínať IP.
    Ad 2) Toto nie je baterka - jedna baterka = 1,5V, tri baterky za sebou = 4,5V. Pozri ad1).

    MAVEL je offline (nepripojený) MAVEL

    MAVEL
    Ok. Zatial to takto robim. Pripajam dvoch klientov do wan na domacej sieti...
    Takze nijako sa to neda...

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    da sa vsetko,
    ale na doma to riesia ludia ktory to vedia aj sami spravit, aj to skor pre zabavu, lebo keby si ma ohodnotit vlastnu pracu tak si vynada do debilov

    viacero poskytovatelov internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.