Zavrieť

Porady

ukažkový (vzorkový) rodinný dom

Zdravím

sme firma ktorá sa okrem iného zaoberá aj fotovoltaikou, chceli by sme zrekonštruovať starší rodinný dom (ktorý neni v našom vlastníctve) do tohto domu by sa okrem fotovoltaických panelov nainštalovali aj iné vymoženosti ktoré ponúkame. Chcem sa opýtať či je to možné na základe dakej zmluvy medzi firmou a osobou vlastniacou dom, dať do nákladov a odpočítať dph. (základná otázka je: bude to služit na dosiahnutie a zabezpečenie prijmu? odpoved áno, ale tieto naše zákony sú tak klukaté že sa potrebujem radšej poradiť) podstata spočíva v tom niekto cudzí da dom mi ho opravíme a budeme mať dom v ktorom síce bude niekto žit ale pre prípadných záujemcov o naše služby bude služit ako ukážka, hocikedy tam nabehneme popozeráme ukážeme spotrebu uspory tepla ktoré zístíme a tak..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

    alusa783
    Dobré ráno
    neviete mi prosím poradiť alebo aspon kde by som mala hladať odpoved? mam podat dopyt na drsr? alebo ako? prosíím

    alusa783 je offline (nepripojený) alusa783

    alusa783
    Ludia, skuste ma aspon odkazat na daky zakon ktorý hovorí nie alebo ano lebo naozaj neviem prísť na odpoved či ano alebo nie, myslím ak by bola nehnutelnost naša tak neni problém ale nemame tolko penazí aby sme mohli mať všetko, tak je niečo takéto realne alebo nie?

    ukažkový (vzorkový) rodinný dom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.