Zavrieť

Porady

nadávky na fóre

Dobrý deň.
Pracujem pre jedno poľské fórum a v poslednej dobe je tam čoraz viac a viac chodia ľudia ktorí len provokujú a urážajú.
Príspevky - mňa jebne, takéto chujoviny atd.....
Kedže poliaci takéto výrazy nepoznajú, ja by som mal mať dostatočne dobrý dôkaz aby som osobu pokarhal(čiže nájsť stránku ktorá je 100% dôverihodná, že tieto slová sú bud vulgárne, nevhodné sprosté, urážlivé....)
Existuje taká stránka či niečo podobné???
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Jedného odstránite a ďalší prídu

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zita5 Pozri príspevok
    Jedného odstránite a ďalší prídu
    ...aj ten jeden sa vrati,ale pod novymi nickmi
    Naposledy upravil arizona : 22.01.12 at 12:27

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak si chces zachovat serioznost fora, tak jedine vymazat prispevky,prip.po dalsom nerespektovani pravidiel uzivatela vylucit.

    Kazdy majitel si moze urcit pravidla fora,aj veci,ktore netoleruje a za ktore si vyhradzuje pravo vylucit uzivatelov,ktori pravidla fora nerespekktuju.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no skús túto stránku http://necyklopedia.wikia.com

    ale treba si uvedomiť, že niektoré slovenské nadávky v cudzom jazyku znamenajú niečo úplne iné... ako napr. hľadať po polsky má v slovenčine iný význam alebo piť po chorvátsky...

    tvoj problém by som skôr riešil nastavením pravidiel fora, a vyhradil si možnosť mazať niektoré príspevky... nakoľko citovať internet je dosť nedôveryhodné dnes to tam je, zajtra nemusí byť...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    peter.nar Pozri príspevok
    ...Príspevky - mňa jebne, takéto chujoviny atd.....aby som osobu pokarhal..
    ... tak ťa pokarhám za použitie vhodného výrazu na serioznom fóre .

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...a istotne sa nedá taký prispievateľ vyhodiť?..lebo tu to ťažko vyriešiš, to fórum má iste aj nejakého majiteľa...a ak tomu na tom nezáleží, zbytočne stresuješ...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ak si admin,tak máš predsa nejaké právomoci.....a ako admin sa zodpovedáš len majiteľovi stránky,nemáš povinnosť voči návštevníkom čokoľvek vysvetľovať alebo sa nejako obhajovať.Zmaž a hotovo,ak dotyčný bude aj naďalej vyskakovať,tak zablokovať prístup.

    peter.nar je offline (nepripojený) peter.nar

    peter.nar
    ice dive
    pozriem tu stránku
    ide čisto o slovákov takže oni vedia čo píšu

    stefan2005
    to som uviedol ako príklady ale budiš

    pepsikova kopretinka
    dá sa vyhodiť aj zmazať jeho príspevky, lenže ja musím doložiť dôkaz(to nariadil správca) ak by sa užívateľ sťažoval a žiadal by vysvetlenie

    no aj tak dajuem za odpovede

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    peter.nar Pozri príspevok
    pepsikova kopretinka
    dá sa vyhodiť aj zmazať jeho príspevky, lenže ja musím doložiť dôkaz(to nariadil správca) ak by sa užívateľ sťažoval a žiadal by vysvetlenie

    no aj tak dajuem za odpovede
    no tak daj do pravidiel fóra, že sa nesmú používať slová a nadávky ktoré nechceš... a keď to niekto použije jednoducho zmažeš... to dokazovanie sa mi zdá trochu pritiahnuté za vlasy... lebo ti zmažú stránku a budeš mať po dokazovaní...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.