Zavrieť

Porady

stav kasy v priebehu dna.....

dobry den
zaujimalo by ma ako riesi kontrola stav, ak na jednu pokladnu robi viac zamestnancov a kazdy ma svoju penazenku. myslim restauracie.. na prevadzke su aj herne automaty, biliardovy stol atd.... to si ma kazdy jeden zamestnanec odkladat sprepitne, aby nedostal pokutu ak ma viac penazi v penazenke ako je skutocny stav? a automaty tiez? pocul som ze sa davaju pokuty aj za to ak je v penazenke menej ale ak je aj viac penazi.... kto toto vymyslel , nema vsetkch pokope.... napiste nejake osobne skusenosti , popripade ako riesite napr, sprepitne
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...hľadaj, je tu toho nekončene veľa - od novembra aj s praktickými riešeniami, kto to ako robí....

    laci9999 je offline (nepripojený) laci9999

    laci9999
    hladal som , ale kazdy pise o zakonoch, mne ide skor o to ci uz niekto dostal pokutu a ako riesia napr sprepitne..ci ho dokladaju zvlast , lebo podla mna to je chore...

    laci9999 je offline (nepripojený) laci9999

    laci9999
    pisal som na 5 danovych uradov ohladom tychto veci.. uz 3 dni cakam na odpoved.. podla mna sa ani nedockam

    stav kasy v priebehu dna.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.