Zavrieť

Porady

DU Košice 4- nové údaje k platbe dań za MV 2011

Dobrý deň .Vie mi niekto poradiť správne .Zaplatila som už ročnú daň za MV za rok 2011 a peniaze sa mi vrátili vraj nesprávne zadane údaje .Do dnešného dňa som zásielku nedostala ,zrejme som urobila chybu .Poprosím ,ak to viete správne tak mi to napíšte -ja som to zadala takto
predčíslie 5000339
č.učtu DU Košice 4 700023515
kod banky 8018
VS 1700992011 /ročná daň .
Kde mám teda chybu . ?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    lbzzahradnik Pozri príspevok
    Dobrý deň .Vie mi niekto poradiť správne .Zaplatila som už ročnú daň za MV za rok 2011 a peniaze sa mi vrátili vraj nesprávne zadane údaje .Do dnešného dňa som zásielku nedostala ,zrejme som urobila chybu .Poprosím ,ak to viete správne tak mi to napíšte -ja som to zadala takto
    predčíslie 5000339
    č.učtu DU Košice 4 700023515
    kod banky 8018
    VS 1700992011 /ročná daň .
    Kde mám teda chybu . ?

    Ďakujem
    lbzzahradnik Pozri príspevok
    Ďakujem Vám všetkým .Mám sa zastaviť na DU alebo to môžem ešte zaplatiť na pôvodnom účte .Tak mi to bolo povedané po telefonickom rozhovore .Ešte raz Vďaka .a pekný deň želám .
    Ak ti povedali, že môžeš zaplatiť na staré číslo účtu, tak asi áno. Ale aj tam máš chybu, malo by to byť 7000235151/8180. Ale potom sa pravdepodobne neudáva predčíslie, len samotné pôvodné č.ú. Ale to ti možno ešte niekto potvrdí, alebo vyvráti.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lbzzahradnik Pozri príspevok
    Dobrý deň .Vie mi niekto poradiť správne .Zaplatila som už ročnú daň za MV za rok 2011 a peniaze sa mi vrátili vraj nesprávne zadane údaje .Do dnešného dňa som zásielku nedostala ,zrejme som urobila chybu .Poprosím ,ak to viete správne tak mi to napíšte -ja som to zadala takto
    predčíslie 5000339
    č.učtu DU Košice 4 700023515
    kod banky 8018
    VS 1700992011 /ročná daň .
    Kde mám teda chybu . ?

    Ďakujem
    8180

    ...zvyšné údaje ...strana 15

    http://www.drsr.sk/NS/data/cu_du.pdf
    Naposledy upravil buchač : 24.01.12 at 09:45

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    lbzzahradnik Pozri príspevok
    Dobrý deň .Vie mi niekto poradiť správne .Zaplatila som už ročnú daň za MV za rok 2011 a peniaze sa mi vrátili vraj nesprávne zadane údaje .Do dnešného dňa som zásielku nedostala ,zrejme som urobila chybu .Poprosím ,ak to viete správne tak mi to napíšte -ja som to zadala takto
    predčíslie 5000339
    č.učtu DU Košice 4 700023515
    kod banky 8018
    VS 1700992011 /ročná daň .
    Kde mám teda chybu . ?

    Ďakujem
    Nezdá sa mi číslo účtu. Prečo DÚ Košice 4? Predčíslie 500339 je správne, ďalej má nasledovať základné číslo účtu pridelené daňovým úradom, potom kód banky 8180. Čiže tvar č.ú. má byť 500339-základné číslo účtu pridelené daňovým úradom-8180.
    Naposledy upravil Žabinka : 24.01.12 at 09:50

    Aljok je offline (nepripojený) Aljok

    Aljok
    Žabinka Pozri príspevok
    Nezdá sa mi číslo účtu. Prečo DÚ Košice 4? Predčíslie 5000339 je správne, ďalej má nasledovať základné číslo účtu pridelené daňovým úradom, potom kód banky 8180. Čiže tvar č.ú. má byť 5000339-základné číslo účtu pridelené daňovým úradom-8180.
    Predčíslie je nesprávne!
    Má byť 6-miestne. Máte tam o jednu nulu naviac.

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Aljok Pozri príspevok
    Predčíslie je nesprávne!
    Má byť 6-miestne. Máte tam o jednu nulu naviac.
    Áno, pravda, bol to preklep, už som opravila, ďakujem za upozornenie.

    lbzzahradnik je offline (nepripojený) lbzzahradnik

    som záhradník aj učtovník zároveň ...viac lbzzahradnik
    Ďakujem Vám všetkým .Mám sa zastaviť na DU alebo to môžem ešte zaplatiť na pôvodnom účte .Tak mi to bolo povedané po telefonickom rozhovore .Ešte raz Vďaka .a pekný deň želám .

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Chyba je všade.
    predcislie - o nulu viac
    cislo uctu - stare, treba pouzit nove
    kod banky - zly, 8180

    Prevdepodobne by to preslo, ak by ste poslali bez predcislia na stary ucet so spravnym kodom banky a s DIC vo VS, skratka tak, ako v minulosti.

    DU Košice 4- nové údaje k platbe dań za MV 2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.