Zavrieť

Porady

Aktovka na dokumenty

Ahojte chcel by som si kúpiť nejakú aktovku na dokumenty - nebaví ma to nosiť stále v ruksaku a aktovka vyzerá inteligentnejšie nemusí byť ani nejaká moc veľká len tak aby sa tam vošlo pár srán papierov A4 a nejaké drobnosti. Hľadal som na nete už neviem koľko krát a nič sa mi nepodarilo nájsť až kým som nenašiel túto stránku: http://www.ballpolo.sk/aktovky - tu sa mi páčia skoro všetky ale zas som narazil na taký problém že neviem kde si obiednať :/ neviete niekto o stráne kde by sa dali tieto aktovky obiednať alebo aspom im podobné?

ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
no skúsim ale najskôr som im napísal mail uvidím či naň vlastne budú reagovať a ak nie skúsim zavolať a ak sa nebude dať ani tak tak si zožniem podobnú ale inej značky...

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník lapejko
Občas také kupujem v papiernictve pri tlačivách, má to zips, tri prehriadky, integrovanú kalkulačku a stojí to cca 8,00€.

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
aha ďakujem a lapejko ako to približne vyzerá - to čo kupuješ v papiernictve? nemáš nejaký link kde je niečo podobné alebo obrázok?

pioter007 je offline (nepripojený) pioter007

pioter007
tak zavolal som si tam a už to mám doma je to super aktovka - praktická a štýlová ale škoda že sa to neda obiednať priamo v e-shope ale len telefonicky alebo emailom a to len vtedy keď daný model akurát vyrábajú alebo majú na sklade ale je to Slovenský výrobok takže aspoň niečo a zistil som že mám od nich aj peňaženku a jednu mi ešte dali aj ako darček k tej aktovke

a ďakujem

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.