Zavrieť

Porady

instalacia vstavanej umyvacky riadu

Poprosim vas, nemate niekto skusenosti s instalaciou vstavanej umyvacky riadu. Jedna sa my hlavne o jej upevnenie, ci je potrebne ju nejako upevnovak k bocnym skrinkam, pripadne k hornej doske. Ja mam osobne gorenje GV 65324 XV, ale ten popis je dost slaby v navode. Predpokladam, ze napojenie na vodu a odpad + vlozenie el.snury do zasuvky nie je problem, aspon co som zbezne videl.

Skor vidim problemy v tom, ako ju mechanicky osadit, upevnit a podobne. Ani s osadenim dvierok nevidim zatial nejaky zasadny problem. JEdna sa mi hhlavne o jej celkove osadenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    ja som ju neupevňoval o linku a mrška mi časom odskákala asi o pol centimetra dozadu.
    Vstavanu umyvacku riadu by ste mali priskrutkovat k susediacim jednotkám. Tiez by ste ju mali upevnovat len pod plynule kuchynske linky a zabezpecit dostatocnu stabilitu zospodu.
    Naposledy upravil arizona : 28.01.12 at 20:51 Dôvod: vymazanie reklamy

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    S myčkou sú dodané dva pliešky, ktoré sa upevnia na vrch myčky, potom sa myčka zasunie pod pracovnú dosku, nastaví sa jej vodorovná poloha pomocou nastavovacích nôh, dvoch vpredu a jednej vzadu, ktorá je ovládaná skrutkou na prednom paneli(v spodnej časti). Otvoria sa dvere na myčke a skrutkami sa pliešky upevnia o hornú dosku.
    Sú aj myčky, ktoré sa upevňujú aj o bočné skrinky. V dodávke býva aj ochranný plech proti pare, ktorá vystupuje z myčky, ten sa namontuje pod dosku.
    Naposledy upravil Marína : 28.01.12 at 22:33

    instalacia vstavanej umyvacky riadu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.