Zavrieť

Porady

Kupa novej grafickej karty

Rozhodol som sa kupit novu graficku konkretne GTX 560 no neviem ktoru lebo je ich tam asi 10 + su tam este aj nejake GTX 560 Ti a vobec neviem ani aky je medzi tym rozdiel.Nemohli by ste mi poradit?Kupujem preto lebo s moja GeForce 9600GT nepodporuje dx11 aBattlefield3 robi problemy, mam male fps atd...Za odpovede dakujem.

Teraz mam:

Výrobca : Nvidia
Model : NVIDIA GeForce 9600 GT
Bus Type : PCI-Express
Pamäť pre textúry : 1777MB
Procesor : GeForce 9600 GT
Konvertor : Integrated RAMDAC
Obnovovacia frekvencia (min... 56/60 Hz

Procesor:
Type : Intel Core 2 Quad
Interná špecifikácia : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

Fyzická pamäť :
4096MB (2 x 2048 DDR2-SDRAM )

Základná doska :
MEDIONPC MS-7366

Typ monitora :
Samsung SyncMaster - 24 palcov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    aka znacka zdroja? 550w by ale mal stacit
    tym "potaktovat" som myslel trosku sa pohrat s frekvenciou procesora a navysit ju, ale pokial ani nevies co to znamena tak to nema vyznam dalej rozoberat

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    chrobak1 Pozri príspevok
    procesor ti takuto grafiku neutiahne, pojde z nej stvrtinovy vykon...
    a k tomu si ako prisiel?
    v hrach narocnych na vysoky takt cpu moze byt spomalenie tak stvrtinove, inde to bude priemerne tak okolo 10% oproti dnesnym beznym cpu

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    podla toho kolko si ochotny minut penazi, 560 bude stale vykonnejsia, ide o to ze v porovnany s nejakym vykonnym procesorom bude to spomalenie u 560ky vecsie ako pri 550ti ale nejako by som nad tym nespekuloval, ten vykon kariet bude stale priblizne priamo umerny cene

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    zakladnu dosku a pamete, spolu s procesorom aby to za nieco stalo oproti tomu co mas by to vyslo tak 270-350eur

    keksik0061 je offline (nepripojený) keksik0061

    keksik0061
    no na 300e vidim iba procesor konkretne nieco take http://www.alza.sk/intel-core-i7-260...ge-d201345.htm to som nepocital este ani tu dosku a ramku podla coho to mam vlastne viberat?

    keksik0061 je offline (nepripojený) keksik0061

    keksik0061
    no takze kupil som GTX550 Ti no problem je v tom ze po zapojeni ked zapnem pocitac mam ciernu obrazovku,vsetko som zapojil aj karta je spravne sadnuta ,co je s tym?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.