Zavrieť

Porady

Himalajské ajurvedské čaje

Chcela by som sa spýtať aké máte skúsenosti s ajurvedskými čajmi.
Predsa len, tieto čaje majú dosť neznáme bylinky, preto by som chcela vedieť či nemajú nejaké vedľajšie účinky a či ich môžu piť všetci. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    Samozrejme, ze ajurvedske byliny pomozu a NEMAJU vedlajsie ucinky. Viete co je ajurveda? Je to matka mediciny.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Jééžišmarja: doteraz som jednu mamičku 5 ročného chlapčeka presviedčala akú kravinu chce davať malému keď namiesto mrkvy, jabĺk, šípok a kyslej kapusty ho napcháva tabletkami s názvom "colostrum". Samá chémia, žiadne colostrum, žiadne mledzivo taká mŕtva chemicky spracovaná tabletka nemôže obsahovať, tak ako krémy neobsahujú materskú kašičku.
    A tak je to aj s ajurvédskymi čajmi: radšej uveríte všelijakým neznámym podvodníkom čo vás ojebabrú len o peniaze ako by ste si mali nazbierať vlastnoručne žihľavu, šípky, jahodové lístie, bazu, lipu a piť čaj kde aj voľným okom vidím čo varím. V republike nie je jediná výkupňa kde by vykupovali šípky, ale šípkových čajov sú plné hyperbordely ..............

    Himalajské ajurvedské čaje

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.