Zavrieť

Porady

Gynekológia v Bratislave - odporúčania

Ahojte dámy ,

obraciam sa na Vás s prosbou o Vaše skúsenosti s gynekológmi v BA. Bývam tu v podnájme a hľadám si čo najvhodnejšieho lekára. Keďže sa jedná o intímne záležitosti tak ma zaujíma, koho by ste odporučili a koho nie. Bývalého lekára mám v inom meste, tak by bolo ideálne keby ten nový nepotreboval starú dokumentáciu ale urobil komplet vstupné testy a zaregistroval ma, a tiež aby mal seriózny a správny zodpovedný prístup k pacientkám.
Za všetky rady ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akeber je offline (nepripojený) akeber

    žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac akeber
    v Ružinovskej polik. doktor Papcún....mňa aj operoval ...som veľmi spokojná

    lavanda je offline (nepripojený) lavanda

    lavanda
    Odporúčam http://strecnianska.sk/node/41 Zodpovedný, eviduje všetky preventívky, robá sám aj UZV. Zdvorilé vystupovanie. Či ťa vezme (a či aj bez dokumentácie) si zisti telefonicky.

    katkup je offline (nepripojený) katkup

    katkup
    zdravim,
    ja uz asi 6 rokov navstevujem tohto p. doktora http://www.probios.sk/mudr-horak-vladimir a som s nim vzdy spokojna, aj ked potrebujem nieco vybavit cez telefon, tak nema s tym problem. Je to nestatny lekar, ale ma zmluvy s poistovnami, tak kazdorocne kompletnu rocnu prehliadku som mala zadarmo a s pocitom, ze mi venoval dostatok casu a nic nezanedbal. Predtym som vystriedala asi 3 gynosov, ale konecne pri tomto uz nemam najmensi strach a neprijemny pocit pri kontrolach. Mal ku mne velmi vzdy odborny, pozitivny a hlavne ludsky pristup

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Diki holky este nejake tipy? Arizona diki za linky, no tie temy su spred 5 rokov, mohlo sa vselico pomenit. Preferujem aktualne info

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    ja mam osobnu skusenost s MUDr. Dagmar Ruzickovou v Lamaci www.agyn.sk, nepovie toho vela, ale staci sa spytat je profesionalna, nic nezanedbava a ma velmi mile sestricky
    chvalu som pocula este na MUDr. Katarinu Raslovu na Dolnych Honoch http://www.gynlife.sk/, vraj mlada prijemna baba, aj sestricka je fajn
    inak jednotlivych lekarov si mozes preverit aj na nasilekari.sk

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    medvedik21 Pozri príspevok
    Diki holky este nejake tipy? Arizona diki za linky, no tie temy su spred 5 rokov, mohlo sa vselico pomenit. Preferujem aktualne info
    Ale,ved aj tam su novsie info.
    A to z minuleho roku v starsej teme a nova bola zalozena pre 2 mesiacmi...

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Wau to nasilekari.sk je super, diki moc Ma niekto ohlasy aj na MUDr. Berešovú Máriu v Dúbravke? Ju mám najbližšie, je to staršia pani, vybavenie podľa fotografií má trochu staršie, trochu sa toho obávam ... ale ak je super, tak by som za nou sla.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    http://www.mojdoktor.sk/holecova vrelo odporúčam!!!!!

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    akeber Pozri príspevok
    v Ružinovskej polik. doktor Papcún....mňa aj operoval ...som veľmi spokojná
    ... dcéra k nemu chodí, je veľmi spokojná

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.