Zavrieť

Porady

horúčka pri zlomenine

Môže byť pri zlomenine horúčka? Syn si zlomil zápästie, má sádru a už druhý deň teplotu okolo 38 až 39 st.celzia. Je to normálne ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

    Zuzana2
    Sattelitka, určite zavolaj na pohotovosť!!!!!! - aspoň po prvú radu. Oni ti už povedia, či syna treba priviezť ukázať.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Podľa mňa nie je to normálne (mala som zlomenú nohu a žiadne teploty) pokiaľ tam nebola rana zašívaná - aj pri tom asi - radšej by som vyhľadala lekára.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    je aj nie....
    pokiaľ je tam infekcia tak zápal je jasný... ak neni tak treba navštíviť lekára...
    horúčka je len obranný mechanizmus organizmu keď sa mu niečo stane.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..nie je to normálne..iné by bolo, ak by mal otvorenú zlomeninu, to by tie horúčky mohli byť z infekcie, ale pri normálnej zlomeninemúže mať tak zvýšenú teplotu..., ale pozri sa mu či nemá opuchnuté prsty a akej farby sú..ak moderjú, tak treba ísť okamžite do nemocnice..,

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Treba rozdiferencovať či sa jedná o teplotu zo zlomeniny-vtedy je pravdepodobné infikovanie-alebo pridružené ochorenie-infekt.V každom prípade sú na mieste lekár a antibiotiká.

    horúčka pri zlomenine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.