Zavrieť

Porady

Ako viest pokladnicnu knihu

Urcite ste to tu uz riesili ale poradi mi prosim niekto ako viest pokladnicnu knihu? Sef chce aby som lepil pasky do knihy (aspon sa to nestrati a je to prehladnejsie) ale vobec netusim ako zacat... Kde sa co pise? Mame novu knihu na rok 2012 a musim este polepit aj stare do knihy z roku 2011. Pomohol by mi prosim niekto? Skusil googlit ci nenajdem obrazok ako by to malo vyzerat ale nikde nic a uz neviem koho by som opytal... Dakujem velmi pekne za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    po novom sa to už nelepí, v novej pokl.knihe na to nie sú kolonky. Ale vraj - existuje kniha na lepenie tých pások, ak si nevyguglil, isto "vyporaduješ".....už sa to tu písalo, je veľa tém a veľa príspevkov o novinkách v oblasti ERP:

    tomino300 je offline (nepripojený) tomino300

    tomino300
    Zaujima ma cely postup ako sa to robi... Mam tu novu knihu a co mam kde zapisat? Ked mam za den nejaku refundaciu tak ju mam niekde zapisat alebo ako? Dal som si hladat na porade ale nenasiel som nijaky navod, skor iba pokrocile otazky takyto zaklad som nikde nenasiel

    Ako viest pokladnicnu knihu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.