Zavrieť

Porady

Hľadám dobrého a kvalitného projektanta RD_NR a okolie.

Hľadám dobrého a kvalitného projektanta RD_NR a okolie. Prosím, na základe vlastných skúseností poradte a navrhnite aj s ohladom na cenu (kolko cca.) so vsetkym projekt vysiel, aj s instalaciami (elektro,voda, plyn) + cisticka a podobne.
Vopred veľmi pekne ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ďakujem za odpoveď, ale ja potrebujem projektanta na vypracovanie projektovej dokumentácie na komplet k RD - bungalov. Žiadna špeciálna stavba. Prosím, odporučte niekoho, kto Vás nesklamal, ale milo prekvapil v dnešnej ťažkej dobe! Ďakujem vopred všetkým, čo sa zapoja a prajem pekný mrazivý deň.

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    konzultant_prac Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď, ale ja potrebujem projektanta na vypracovanie projektovej dokumentácie na komplet k RD - bungalov. Žiadna špeciálna stavba. Prosím, odporučte niekoho, kto Vás nesklamal, ale milo prekvapil v dnešnej ťažkej dobe! Ďakujem vopred všetkým, čo sa zapoja a prajem pekný mrazivý deň.
    http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=1189 zoznam vsetkých, ktorí maju opravnenie.
    To nie sú len specialne stavby, ale aj to, co presne potrebujes.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    deli. Pozri príspevok
    http://www.sksi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=1189 zoznam vsetkých, ktorí maju opravnenie.
    To nie sú len specialne stavby, ale aj to, co presne potrebujes.
    nie každý stavebný inžinier je aj projektant,si myslím teda....

    deli. je offline (nepripojený) deli.

    deli.
    kopretinka Pozri príspevok
    nie každý stavebný inžinier je aj projektant,si myslím teda....
    ANO, vpravo pri kazdom mene je uvedene, na co ma kto autorizaciu. Takze v tomto pripade komplexni inzinieri, pozemne stavby a tiez stavebne konstrukcie.

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    Ale no na rodinny dom nie je potrebná autorizácia. Je potreba si prečítat zakony a nastudovat si, co to ta autorizacia vlastne je. Dokonca nie je potrebna ani na realizacny projekt na 300podlazny mrakodrap. Treba povedat na rovinu, co hladate. Ci sikovnu osobu s dobrym pristupom a primeranou cenou, alebo ako mam pocit z temy, hladate vyslovene blbecka za korunu, lebo doba je tazka. Mne naprikald ide zo zadavatela neserioznost a kedze tu odporucaneho rasta poznam, uz teraz ho lutujem

    day je offline (nepripojený) day

    day
    ciners
    bungalov 1.500€, komplet projekt na stavebne povolenie + nieco navyse, neaka ta rada, konzultacia atd .... slusna cena

    ciners Pozri príspevok
    Ale no na rodinny dom nie je potrebná autorizácia. Je potreba si prečítat zakony a nastudovat si, co to ta autorizacia vlastne je. Dokonca nie je potrebna ani na realizacny projekt na 300podlazny mrakodrap. Treba povedat na rovinu, co hladate. Ci sikovnu osobu s dobrym pristupom a primeranou cenou, alebo ako mam pocit z temy, hladate vyslovene blbecka za korunu, lebo doba je tazka. Mne naprikald ide zo zadavatela neserioznost a kedze tu odporucaneho rasta poznam, uz teraz ho lutujem

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    day Pozri príspevok
    ciners
    bungalov 1.500€, komplet projekt na stavebne povolenie + nieco navyse, neaka ta rada, konzultacia atd .... slusna cena
    Hej, ale Ty nie si spekulant. Tym nevravim, ze zadavatel temy je, ale ...cele to znie tak protichodne- kvalitny, dobry, ale doba je tazka. Keby som Ti povedal, kolko ludi sa ani neunuva nakoniec projekt zaplatit, tak by si zasol 2dni vkuse.

    fefe30 je offline (nepripojený) fefe30

    fefe30
    ALe hlavne si mal napísať aká je tvoja predstava o cene za projekt. Lebo ceny sú veľmi rozdielne. Ale hlavne si upresni či chceš iba projektanta (si si istý, že tvoja predstava o pôdoryse je 100% konečná a správna a chceš len naprojektovať pôdororys na SP) alebo chceš aj architekta-projektanta čo ti dokáže aj poradiť (toto by bolo lepšie takto a toto tak...) Potom si treba uvedomiť, že aj cena je tu dosť vyššia. Ja som mal iba projektanta, čo som priniesol, povedal OK a naprojektoval, trocha ma aj usmernil, ale vačšinou to bolo na mne, ako si čo navrhnem. Ale nezabudni, že projektant to naprojektuje, ale bývať tam budeš ty.

    JOHC je offline (nepripojený) JOHC

    JOHC
    Dobrý večer, ak je to ešte aktuálne, tak ja Vám RD vypracujem k stavebnému povoleniu. Pochádzam z Hlohovca a ak by ste chcel nejaké projekty vidieť, čo som robil, pošlem nie je problém. V prípade záujmu ma kontaktujte.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.