Zavrieť

Porady

Porucha mobilu - biely displej - SE W850i

Ahojte,

pokazil sa mi mobil. Keď ho zapnem, svieti len biely displej. Máte s tým niekto skúsenosti, či je vadný displej alebo je to nejaká softvérová chyba?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Treba dat na diagnostiku, ale vatsinou to nebyva displejom, ale zakladnou doskou. Oprava nema vyznam.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Takže je pre mňa lepšie kúpiť použitý mobil napr. za dvacku a prípadne si vymeniť dosku ak by bol viac poodieraný ako môj, však?

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    az tak jednoducho by som to nevidel. Treba to najprv diagnostikovat na servise, ci je to skutocne doska. A urcite by bolo vyhodnejsie vymenit kryt ako dosku :-)

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Skúsil som flešnúť tel. a žiadna zmena. Ešte mi poradili vymeniť flex kábel, predpokladám že ide o tento:
    http://www.ebay.de/itm/Flexkabel-Fle...item3f116093a6
    ešte si to potrebujem potvrdiť a riskol by som to trebárs aj sám podľa youtube

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Objednal som si ten kábel za 1€ tak uvidím, či to pomôže a ak nie, tak už len bazárový

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Update:

    Mám Sony Ericsson W850i. V kuse mi svietil displej na bielo. Vymenil som teraz flex kábel a teraz už na bielo len bliká. Viete mi poradiť, ako problém vyriešiť?

    Porucha mobilu - biely displej - SE W850i

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.