Zavrieť

Porady

Seka mi PC

Neviem prečo ale my Sekne pc až ho musim rr .. aj som ho preinstaloval..aj je čisty preformatovany.. pohoda len sekne vždy skušal som vybrat baterku na 10 min šlo to par dni ale zas seka .. uz nepomaha ani vybratie bateria ... bude to grafika? . pc ma asi 4 roky .. nikdy nebolo nič pokazene
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alpiN je offline (nepripojený) alpiN

    alpiN
    nič sekne a ostane stat a nič sa neda robit nereaguje.. no jasne každy pc ma bateriu na matičnej ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Varianta 1:
    Vysávač mi nechce vysávať - aj som ho vypol a zapol, aj šnúru som zo zásuvky vytiahol a znova zastrčil, aj kábel som navinul a znova roztiahol - tak prečo neťahá?
    (Kua- šak mám šáčok plný svinstva a aj hadica je upchatá )
    Varianta 2:
    Auto mi nechce naštartovať. Šak aj baterku som nabil, okna očistil, dvere zavrel, kľúčik zastrčil - no motor nechce naskočiť. Tak prečo to nejde?
    (Do riti - šak nemám benzín v nádrži!)


    Asi toľko!

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Poznámka - misoft
    Nie varianta ale VARIANT
    Ako aj ten kláves, komponent (a na východe aj ten garaž )

    alpiN je offline (nepripojený) alpiN

    alpiN
    už som to vyriešil bol to upchany ventilator proseroru.. čo sposobobal jeho prehrievanie ..

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    mal si ho zadarmo pretaktovany na Overclocking

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    alpiN Pozri príspevok
    Neviem prečo ale my Sekne pc až ho musim rr .. aj som ho preinstaloval..aj je čisty preformatovany.. pohoda len sekne vždy skušal som vybrat baterku na 10 min šlo to par dni ale zas seka .. uz nepomaha ani vybratie bateria ... bude to grafika? . pc ma asi 4 roky .. nikdy nebolo nič pokazene
    ...nič netrvá večne ...

    Mne sekal , drbal sa NB ...
    Nič vážne diagnostika neukázala .....že " iba " základová doska dala zbohom ....

    ...že nový som si bol kúpiť , nakoľko oprava by bola nerentabilná ..." iba " cca 300 €...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.