Zavrieť

Porady

Pištoľ tavná lepiaca

prosim Vás, ma niekto odskušanu taviacu pištol moze byt aj ta majmenšia aj cenovo dostupna.
Ja som si kupila tu najmenšiu lenze ona mi stále vyteka tak neviem, či nahodou tie malé vytekaju všetky.
Dakujem pekne za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

    tom_NR
    Pokiaľ je pištoľ v zásuvke, zohrieva sa a roztápa tyčinku. Keďže je to kvapalná hmota, môže pomaly tiecť; mne to robí aj veľká, aj malá.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja mám tiež malú (nejaká čínska Made by Tesco) a nevyteká. Dôvod môže byť v tom,že "spúšťou" je tyčinka veľmi zatlačená do vyhrievacieho hrotu a preto vyteká. Po vypnutí však zatuhne hmota v hrote a po opätovnom zahriatí začne natlačená lepiaca hmota samovoľne vytekať. Preto pred vypnutím pištole skús mierne povytiahnuť tyčinku späť.

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    No, tak neviem lebo som mala v rukach práve tu väčšiu pištoľ a bola normalne zapnuta v elektrickej sieti a nevytekala.
    Az po stlacení spinača ked som potrebovala lepit pekne tiekla.Tu malu pištolku čo mam,tak ked sa prichystám niečo zalepit tak napln vyničim pri jej stekani hned.HM tak by ma teda zaujimalo či to robi kazda ta najmenšia pišoľ lebo práve mne by vyhovovala ta najmenšia.ďakujem pekne za vasu radu.

    eričitka je offline (nepripojený) eričitka

    eričitka
    Ja mám lepiacu pištoľ malú, obyčajnú a vôbec nevyteká, som s ňou spokojná. Myslím, že samovolne by to nemalo robiť.

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    jeeeej to som rada prosim Vás a mozem sa spýtat na znacku alebo pripadne link tej pištolky?budem Vám nesmierne vďacna.

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    No, tak hneď ako ste mi pisali túto radu musela som isť vyskúšať no na moj veru už tak netiekla.Tiez mam nejaku Made by Kaufland takze by som sa ani nedivila keby mi tiekla preto som si chcela zadovazit teda nejaku poriadnu ale myslím že s Vašou užitočnou radou
    bude nadalej veľmi dobre sluziť.Ďakujem Vám za priam neskutočný nápad a radu ktorým ste mi ušetrili aj korunky.Moc Moc Ďakujem.

    D0min0 je offline (nepripojený) D0min0

    D0min0
    Ak ta pistol vyteka tak je potrebne povytiahnut tycinku a prestane . Mal som s tymto skusenost. Podla mna to nie je nijaka katastrofa.

    Pištoľ tavná lepiaca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.