Zavrieť

Porady

Router

Zdravim poradaci...potreboval by som poradit....mam router dvojrocny blackbox bb54g v2
ale ten co ho nastavoval ho nastavil asi nejak blbo pretoze cez mobil alebo tablet som sa nikdy nedokazal pripojit...pripojenie sa podarilo iba notebooku aj to iba mojmu inemu nie....nemozem sa dostat do administracie pretoze to chce heslo ale v manuale heslo nieje takze tipujem ze ho tam dal ten co to nastavoval. Takze ten router by som chcel zresetovat a opat nastavit...ale neviem ci je potrebna aj moja IP,DNS a ostatne veci...pretoze to nemam...su tieto veci potrebne pre nastavenie ? alebo staci resetnut vojst do administracie a nastavit ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    chrobak1 Pozri príspevok
    Zdravim poradaci...potreboval by som poradit....mam router dvojrocny blackbox bb54g v2
    ale ten co ho nastavoval ho nastavil asi nejak blbo pretoze cez mobil alebo tablet som sa nikdy nedokazal pripojit...pripojenie sa podarilo iba notebooku aj to iba mojmu inemu nie....nemozem sa dostat do administracie pretoze to chce heslo ale v manuale heslo nieje takze tipujem ze ho tam dal ten co to nastavoval. Takze ten router by som chcel zresetovat a opat nastavit...ale neviem ci je potrebna aj moja IP,DNS a ostatne veci...pretoze to nemam...su tieto veci potrebne pre nastavenie ? alebo staci resetnut vojst do administracie a nastavit ?
    No zrejme tam bude filtrovanie MAC adries, preto sa ine zariadenie nepripojí. Kedze sa do routra nedostaneš, treba na tvrdo jeho reset a znovu nastaviť sieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.