Zavrieť

Porady

I tak še dá

Napadlo ma tu založiť rubriku ako je napr. PAT & MAT = ako sa to nemá robiť alebo fest vtipné foto (namontované okná s kľučnami v exteriére)
403119_285301848204225_109861995748212_804630_182569301_n.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    day je offline (nepripojený) day

    day
    kto neprispieva do fondu oprav tomu nezateplime , by som bol zvedavy na porovnanie nakladov na vykurovanie
    Halli ta co ši?? )
    Halli ..to bola nejaká predlžovacia firma?
    Ferdosondo Skracovacia. Rúrka bola dlhá

    ciners je offline (nepripojený) ciners

    ciners
    veronikasad Pozri príspevok
    takýto bytový dom naozaj existuje ?
    V Bulharsku urcite, tam si ludia zatepluju byty samostatne a kazdy inej farby

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    andiablo Pozri príspevok
    Tepelný most pod balkónových oknom. Dúfam, že sa stavebník nenahnevá
    a kde ako? ten betonovy balkon? Ako vies ze nebude izolovany? mozno tak percento domov ma balkon cez nerezove nosniky.

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    citaj pozorne, "balkonovym oknom". Hore nevidno ako to je, ale dole ma dierovane tehly lezato. To ma namiesto rekuperacie
    misoft Ale šak prirodzená výmena vzduchu - no nie?

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    aha.. no nemam taku fantaziu aby som to pri tom rozliseni zbadal. Nemyslim, z by to malo o moc lepsie tepelne vlastnosti ak by ta tehla bola aj spravne. jediny rozdiel je v pevnosti v tlaku. Aj tak sa to bude izolovat.

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    neviem ci pozerate Farmu na Markize,tam poodbijali zo sindlov to cez co sa upevnovali a urobili tak strechu ze by im tam zatekalo

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    andiablo Pozri príspevok
    Tepelný most pod balkónových oknom. Dúfam, že sa stavebník nenahnevá
    ..

    ..mne sa skôr zdá, že sa tie dvojkrídlové dvere nejako scvrkli na výšku...či tam má byť vetračka?..a ten tunel na streche je načo?..pre lastovičky?..

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    tom_NR Pozri príspevok
    V istej Levočskej firme ma dostalo toto:
    to si mi pripomenul umyvárky v AE Bohunice ešte za totáča. dovtedy sa kradli pípy až kým na nových nezhovadili chróm kyselinou

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    uz ste videli kabrince /obkladacky/ nalepene na brizolite fasady domu?-aj taky majster bol

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    alltracboy Pozri príspevok
    aha.. no nemam taku fantaziu aby som to pri tom rozliseni zbadal. Nemyslim, z by to malo o moc lepsie tepelne vlastnosti ak by ta tehla bola aj spravne. jediny rozdiel je v pevnosti v tlaku. Aj tak sa to bude izolovat.
    Takto tam uz nema co izolovat, v tomto smere ma tehla chaby odpor. Ten detail uz nic nezachrani,kedze v nutri je normovanych 6-7cm izolacie . Take dvere udrzia 3 tenke pasy ytongu hr. 10cm po bokoch a v strede a styrodur
    Az na ten maly detail dom nevizera byt odfusovany,aspon zvon

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    mendo, nemal by si to tak prezivat. staci ked za zvonku 2cm styrodur s omietkou a hned to izoluje lepsie ako by tam bola neviem aka tehla. leva ludi dava pod okna plne tehly.. a tie su mozno este horsie.
    kiwi0105 NO super prave som usetril 100ecok za prietokac.

    acho je offline (nepripojený) acho

    acho
    Osobne si myslim, ze to je len docasne podlozenie dveri pocas montaze. Pri zalievani poteru sa tie tehly vyberu a nahradia sa poterom + styrodurom. ;-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.