Zavrieť

Porady

Gorila protest 11.2.2012 a dokaz financovania stranou KDH

http://www.youtube.com/watch?feature...v=q-TUwpb7ugw#!


teraz v piatok bol dalsi protest, toto co nahrali je super, kedze je to presne o tom ze organizatori zabranuju vystupovanie inym osobam, navyse tam vystupil zidak gal, ktory okradol a posliapal slovenske hodnoty, voci nemu vela ludi vystupilo...a pozrite ako sa im nepaci ked ktosi kyda na kdh...




http://www.youtube.com/watch?feature...&v=tgdq-YPk-rI
tuto ako ich serie ze sa nieco hovori na kdh, uz davnejsie som spominal ze tento protest organizuje kdh v pozadi s izraelom....este vela veci to potvrdi
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Už ťa niekto predomňou nazval chlapče, tak ja si to dovolím tiež, lenže ja ti chcem poďakovať, že si to tu zavesil a nie ťa kritizovať ako ten predomňou. Lenže pokiaľ som si pozrela video a tvoj profil, tak ten prvý komentár na teba zrazu zmizol. Bol to možno práve niekto taký ako to bolo vidno na videu. Ja som sa na poslednú chvíľu rozhodla neisť, lebo sa mi to nevidelo že je to férové. To video to ozaj dokazuje, že som mala pravdu. Vďaka zaň. Ten pán "múdry" v šiltačke čiernej a čiernej bunde s kapucňou, tam pouča ľudí, že si mali vybaviť svoj míting na ktorom budú rozprávať, alebo, že čo chcú riešiť tu na ulici ??,(tak načo zvolávali míting na ulicu), no proste sám svojim chovaním vyzradil to, čo mnohí začali tušiť, že je to zmanipulované. Alebo že "chlapče si príliš mladý, aby si tu rozprával", to čo je. Mladý muž má právo voliť a právo sa aj vyjadriť. Už ma nikto nepresvedčí, že ide o náhodné a dobre myslené agitácie ľudí na ulicu. Dobre si to pozrite a počúvajte. Toto v médiách nebude. Tam je presne dôkaz o čom to bolo. Nebolo im treba ani vysačky na kabátoch a vieme , že to neboli nezávislé osoby, ktoré sa zrazu rozhodli dať dokopy ľudí aby protestovali. Hanbím sa za seba, že som bola na úplne prvom, ale po ňom som už začala pochybovať a tu je ozaj dôkaz. Len nechápem, kde zmizol ten prvý kritický komentár pod témou a kto ho dal.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka


rozmysli si, či je dobré zakladať novú tému, veď už sú tu dve a človek lieta hore dole ak chce byť v obraze. Nemôže to byť v tej prvej gorile? Admin by ti to presunul
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Dnes rano na SRO celkom dobre hovorila Radicova. Mala pravdu v tom, ze poces tejto vlady sa zaviedli bezprecedentne protikorupcne opatrenia, ako napriklad zverejnovanie zmluv na internete s pod. Je pravda, ze Gorila neriesi obdobie fungovania tejto vlady.

Tiez mala mozno pravdu v tom, ze policia ma zaujem vysetrit, ale potom to uviazne vzdy na sudoch - to vsetci vieme. Asi preto aj organizatori protestov pozaduju odvolanie Harabina. Otazne je, ci je to realne, lebo ak ho odvolaju nie v sulade so zakonom, tak sa bude stazovat este aj v Bruseli...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Spočítajte mi,koľko šibeníc treba,nech dám pripraviť hranoly a konopné lano.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Hlavnym cielom protestov podla mna je organizovat ich tak aby ludia pochopili ze boli zneuzity a zeby ich to odradilo v buducnosti ako sa budu prijimat drasticke protiludove opatrenia,tak aby znechuteny a zneuzity narod neorganizoval a nezucasnoval sa burlivych socialnych nepokojov-estebaci a sudruhovia ktory zmanipulovali November, aby legalizovali svoj nakradnuty majetok a kradnut este omnoho viac,teraz zase manipuluju protesty aby mohli po volbach zase a znovu sklbat narod,keby nebolo tychto protestov riskovali by omnoho vacsie a razantnejsie,ktore by sa vymkli kontrole-protesty proti Pente a neboli ani pred Pentou a ani bred sidlami a bytmi zucastnenych osob a stran,iba pred prazdnym parlamentom.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ešte bude aj Kotleba dobrý,ale bude neskoro.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marleau Pozri príspevok
Ešte bude aj Kotleba dobrý,ale bude neskoro.
čo nemáš komplet popravčiu čatu?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Este vas to bavi? Hlavnou otazkou je, kto ma zaujem., aby bol slaby stat, cize Slovenska republika? KDH inklinuje odjakziva k Vatikanu a Uhorsku. Sa divim, ze doteraz nikto nevyzdvihol zasluhy Carnogurskeho na rozbiti Ceskoslovenska. :-)
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

alabut Pozri príspevok
Este vas to bavi? Hlavnou otazkou je, kto ma zaujem., aby bol slaby stat, cize Slovenska republika? KDH inklinuje odjakziva k Vatikanu a Uhorsku. Sa divim, ze doteraz nikto nevyzdvihol zasluhy Carnogurskeho na rozbiti Ceskoslovenska. :-)
To som neraz spomínal,ako aj to,že zlikvidoval u nás poľnohospodárstvo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Už som sa dlho nepobavil, čo nemá kto financovať papinku pre gorily? ľudia neblbnite veď hladuje.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Kádéháckú predvolebnú taktiku (viď uvedené videá) neprehliadne už len totálny politický analfabet. Stačí si všimnúť poradie "požiadaviek" organizátorov protestov. Na prvom mieste odvolanie Harabína. Hahaha! Kohože je to osobný spor? Komu Harabín adresoval poznámku v parlamente? ....
KDH disponuje stabilnou voličskou základňou (veriaci, ktorí uverili, že pre nich existuje len táto voľba - bezvýhradne, raz a navždy stotožnení s jeho politikou).
Vrcholový politik hnutia (20 rokov v "službe" štátu, za ktorého zvrchovanosť "prezieravé" KDH nehlasovalo) môže preto pokojne "smrteľne vážne" rozprávať (dnes STV1 O 5 minút...) čo urobí pre Slovensko po voľbách 2012. Vie, že miesto má isté.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
marleau Pozri príspevok
Spočítajte mi,koľko šibeníc treba,nech dám pripraviť hranoly a konopné lano.
mám 200m lana.to bude málo.
http://www.youtube.com/watch?feature...v=0kKKfMoLknU#!


Naposledy upravil 220870 : 12.02.12 at 16:47
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A okrem iného vám určite neuniklo ani to, že KDH a mr. Ficko so SMerom sú už jedna ruka, jedna noha.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Z historie:
Krestanska ekonomika, Filip II, Kastilia, verejne financovanie (mil. dukatov)
rok ...... odh. prijem .... statny dlh .... uroky dlhu
1560 ........3,1.................25,5..............1,6
1575 ........5,5 ................40,0..............2,7
1598.........9,7.................85,0............. .4,6
Nic nove pod slnkom. :-)
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Veď tam sú naše schody!
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Akože v Boha verím,ale tam moje kresťanstvo končí.
Títo farizeji sú po patkáňovi najfalošnejší hajzli pod parlamentným slnkom Slovenska.
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

kdh nema nic spolocne s krestanstvom...
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

pozrite sa na tych blbcov co organizuju protest, hamba kto tychto blbcov vybral? isto to nebol slovak...:
http://i40.tinypic.com/350vsiw.png
http://i43.tinypic.com/20fryvd.png
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

rado3105 Pozri príspevok
pozrite sa na tych blbcov co organizuju protest, hamba kto tychto blbcov vybral? isto to nebol slovak...:
http://i40.tinypic.com/350vsiw.png
http://i43.tinypic.com/20fryvd.png
Ten obrezaný čert na konci čo chce?????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať