Zavrieť

Porady

Prehratie prezentácie

Dobrý deň prajem,
chcel by som poprosiť,"čo podniknúť",aby sa táto prezentácia dala prehrať napr.v KMP,VLC prehrávači.
Vopred ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    brodozz Pozri príspevok
    Subor ma priponu exe. skus zmenit na JPG al avi a uvidis cisa podari
    skúšal som nedá sa.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Rozbaliť, spustiť (dvojklik) - je to v aplikácii Faststone Image Viewer (zaujímavé je, že som ani nevedel, či to mám u seba, ale to pekne otvorilo).
    Poznámka: keďže je to *exe súbor, je tzv. spustiteľný - executable - t.z. už má v sebe tú aplikáciu.
    Ale keby chcel FastStone Image Wiever - tu http://www.faststone.org/FSViewerDownload.htm

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    stormcatcher Pozri príspevok
    čo chceš prehrávať? 4 obrázky
    toto si mi chcel "poradiť" o to som nestál,či 4 alebo 34,ale ako ich prehrať v tých prehliadačoch,tak stála moja prosba!

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    misoft Pozri príspevok
    Rozbaliť, spustiť (dvojklik) - je to v aplikácii Faststone Image Viewer (zaujímavé je, že som ani nevedel, či to mám u seba, ale to pekne otvorilo).
    Poznámka: keďže je to *exe súbor, je tzv. spustiteľný - executable - t.z. už má v sebe tú aplikáciu.
    Ale keby chcel FastStone Image Wiever - tu http://www.faststone.org/FSViewerDownload.htm
    Možno sa nerozumieme,alebo som to napísal nejak blbo,ale by som ťa poprosil ako prehrať v tých prehliadačoch čo som uviedol,vieš.

    brodozz je offline (nepripojený) brodozz

    brodozz
    Windows spustitelné soubory obsahují. Exe příponu souboru. . Exe je také velmi běžné u jiných typů spustitelných souborů jako jsou soubory spojené s DOS, OpenVMS, Microsoft Windows a operační systémy Symbian. Windows soubory s příponou. příponou exe spustit, když jsou poklepali, jako SETUP.EXE a INSTALL.EXE. Zahájení EXE souboru často spustí instalaci přidružené aplikace na počítači uživatele. Technicky jsou EXE soubory vyhrazena pro Windows ovládaných počítačů a nejsou určeny k běžet na operačním systému Mac. V některých případech však bude emulátor Windows umožňuje uživateli otevřít EXE soubor v počítači Mac. ////

    Prehratie prezentácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.