Zavrieť

Porady

Moze kozmeticka robit klasickiu masaz chrbta pokial ma 2 dnovy kurz a osvedcenie?

Dobry den mam zivnost ako kozmeticka a chcela by som robit aj masaz chrbta.ale nie nejaku napravovaciu alebo zdravotnu ale len taku klasicku mam nanu urobeny aj kurz ale je to len 2 dnovy kurz mam knemu aj osvedcenie. A Cez kozmeticku firmu som si robila masaz lomi lomi to je cele telo a boli tam somnu same kozmeticky tie si to do ponuky bezne zaradili po absolvovani kurzu a pritom masaz lomi lomi je cele telo a je to tiez len jedno dnovy kurz z diplomom a neni nato osvedcenie z nejakou 2 mesacnou vyukou no ja som si nebola ista ci mozem.
Cize aby ste mi rozumeli chcela by som vediet ci mozem robit masaze ked mam len osvedcenia a diplomi ale nie akreditovany 2 mesacny kurz. nerobim napravovacie a zdravotne masaze
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    A čo urobíš, keď nastane silná závrať u klienta ? Čo spravíš, keď mu začnú tŕpnuť ruky ? Keď mu bude na vracanie ? Áno aj toto všetko môžeš spôsobiť neodbornou masážou a mnoho ďaľších vecí. A najlepšia je tá časť so zľavovými portálmi. Toto je urážka maséra ako remesla

    ninus21 je offline (nepripojený) ninus21

    Som študentka UCM v Trnave a za pár dni začínajúca živnostníčka.Som človek ktorý má veľa nápadov.a potom som horlivá ich realizovať :)ale nie vždy to vyjde :) ...viac ninus21
    A este ci je naozaj treba registracna pokladna pokial robim len cez zlavove portaly na kupony a nedostavaju sa mi ziardne peniaze do ruk a zakaznici maju ako potvrdenie svoj kupon a ja jeho kpiu ktoru si vytlacia a pridu snou

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Dantess Pozri príspevok
    A čo urobíš, keď nastane silná závrať u klienta ? Čo spravíš, keď mu začnú tŕpnuť ruky ? Keď mu bude na vracanie ? Áno aj toto všetko môžeš spôsobiť neodbornou masážou a mnoho ďaľších vecí. A najlepšia je tá časť so zľavovými portálmi. Toto je urážka maséra ako remesla
    alebo dačo iné?

    Moze kozmeticka robit klasickiu masaz chrbta pokial ma 2 dnovy kurz a osvedcenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.