Zavrieť

Porady

nájomné-zálohové platby 1izb.byt Košice súrne

Dobry den.

Potrebovala by som surne jednu informaciu, aby som problem vedela riesit este tento mesiac. Byvam v Ke v podnajme v 1,5izb.byte - 42m2 spolu s priatelom. Chcela by som vediet aka je priemerna zalohova platba bytovemu druzstvu? Jedna sa totiz o to, ze majitelka bytu v zmluve uviedla ze plati MEDIA 83eur BPMK, nakolko som si myslela, ze pod pojmom media mysli len kurenie, ohrev TV, vodne a stocne (elektrina a plyn sa plati zvlast), tak som to brala ako realnu platbu. No teraz som zistila, ze tych 83e je cela zalohova platba, cize aj fond oprav, vytah a pod. a tym padom sa mi zda tato platba strasne nizka aj na jednu osobu, v zmluve mame uvedene, ze nedoplatky musime uhradit, o preplatkoch sa tam nic nepise, takze mam podozrenie, ze je to cielene, aby zarobila viac a nedoplatky jej predsa zaplatime my.. Ona sa ohana tym, ze je to nastavene na jednu osobu a staci to, no podla mna je to malo aj na jednu osobu, a ze ked zvysi platby, tak nam zvysi najom, no uz teraz jej za byt na Furci platime 350e, co nie je malo a myslim si, ze z tejto sumy na da zalohova platba nastavit serioznejsie. Viem, ze vyska platby zavisi od spotreby, a ze sa to neda takto presne urcit, ale chcela by som vas poziadat aby ste mi napisali vase platby za 1izb.byt, aby som vedela aspon aky je priemer.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Ja mám nastavené platby za 1-iz.byt Ťahanovce 160 /nájomné,elektrina,plyn/+20 Q za smetie a je to záloha tak na 2 osoby max. +- nejaký nedoplatok alebo preplatok. Myslím si, že na Vás ozaj zarobí, keď Vám naparí ešte nedoplatky.

    nájomné-zálohové platby 1izb.byt Košice súrne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.