Zavrieť

Porady

Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Super, dokážem mu odpustiť aj jeho slovník
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Mali by sme to ísť spievať do ulíc každý deň minimálne do volieb ....
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tak ten to "zabil"
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Každá politická strana by mala na svojom predvolebnom mítingu začať Rytmusom. A potom by urobili agentúry prieskum.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Zita5 Pozri príspevok
Super, dokážem mu odpustiť aj jeho slovník
To je ono. Dnes to nie je o nadávkach. Kašlem na vulgarizmy, keď ostatné je realita a pravda.. Vôbec ma nenapína ani Norin slovník. Každý, kto by dokázal urobiť poriadok v tomto bordeli nech nadáva koľko chce. Len nemajme také slabé žalúdky.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Už len taká maličkosť... zistiť KTO by dokázal ten poriadok naozaj urobiť..
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

- jemnejšie, soft verzia toho istého.
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ja by som dodal, že či ten kto taký slovník používa, vie okrem toho aj niečo iné. Až tak veľmo to nesvedčí o nejakom vzdelaní.
Ale ako myšlienka, dobrééééééééééééééééééééééé ééééééééééééééééééééééééé ééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééé
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Vidím gorilu?
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik



ospravedlňujem sa za vulgarizmy ale bohužiaľ aj v tejto pesničke je kus pravdy
mimochodom ľutujem ale to video od Rytmusa už nejde
ešte raz sorry
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Dnes sa mi splnil dávny sen.Krpatý hajzel aj zo svojou špinavou zlodejskou bandou je zo svojimi preferenciami mimo parlament.Už som si stopercentne istý ,že stáť hodiny v tom mraze na námestí sa oplatilo.Ďakujem ,že tú špinu nebudete voliť.
5 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Keď je tento recitujúci hňup taký frajer,tak to mal naspievať dávno a nie teraz,keď je všetko "v pohybe".Jemu aj tak ide o biznis,veď sa má pri takých opiciach tiež dobre.
ešte mu tu fandíte....Slováci!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gapo Pozri príspevok
Ja by som dodal, že či ten kto taký slovník používa, vie okrem toho aj niečo iné. Až tak veľmo to nesvedčí o nejakom vzdelaní.
Ale ako myšlienka, dobrééééééééééééééééééééééé ééééééééééééééééééééééééé ééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééé
No radšej taký slovník(i keď ani mne sa to nepáči), ako ošklbať tento národ a tváriť sa pritom, že ja som inteligent "kto je viac" .

P.S. A napokon zacifruje si každý z nás
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

marleau Pozri príspevok
Keď je tento recitujúci hňup taký frajer,tak to mal naspievať dávno a nie teraz,keď je všetko "v pohybe".Jemu aj tak ide o biznis,veď sa má pri takých opiciach tiež dobre.
ešte mu tu fandíte....Slováci!
Ak myslíš hňupa Rytmusa, tak také spieva už dávno. Veľmi dávno. A bol v pohybe skôr, ako my v sprievode. Používa slovník na verejnosti práve taký, aký si tí, čo to o nich spieva, zaslúžia. Myslíš, že oni, teda tí, čo o nich spieva, keď sa scápu do nemoty, tak používajú iný? Pozorne ho počúvaj, a budeš sa čudovať koľko pravdy vie vyrecitovať Možno preto si získal mládež viac, ako organizátori protestu. Fandím jemu aj jeho odvahe. Zlatokopka bude vždy len zlatokopkou, zlodej zlodejom, etc...
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Video od Erzeta je uz nefunkcne, ak niekto chce, da sa pozriet TU
http://www.topky.sk/cl/100313/129998...a-mate-v-pi-i-
3 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Gorila
a.jpg  
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=6I2gONRG7Os
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Aby v Nemecku odstúpil prezident nemuseli byť žiadne mítingy. To je iná kultúra.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Kto a prečo pozamykal - pozatváral všetky predchádzajúce Gorily na Porade a nie trestnoprávne, v reálnom živote?
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

erzet Pozri príspevok
Kto a prečo pozamykal - pozatváral všetky predchádzajúce Gorily na Porade a nie trestnoprávne, v reálnom živote?
Kto ich uzatvroil sa nedozvieme, lebo platí novela TRIKRÁT a DOSŤ.
A mnou otvorenú tému som uzatvorila s patričným vysvetlením na jej konci. To máš niečo podobné, ak keď sa niekomu cudziemu, ktorého si práve nepozval nepáči, čo sa deje v Tvojej kuchyni, alebo o čom tam hovoríš a bez vysvetlenia Ti zatvorí dvere. No tak čo urobíš? Vyhodíš ho zvonka a zatvoríš si ten dom sám. Táto téma by mala postačovať.
Naposledy upravil Pikoška : 18.02.12 at 11:17
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať