Zavrieť

Porady

trasúce sa ruky

pekný večer,chcela by som sa opýtať, syn má 21 rokov,nefajčí,nepije,len je veľmi chudý pri výške 178 cm váži 50kg,jesť mu chutí výsledky krvi má v poriadku,sme si všimli,že sa mu občas trasú ruky,má niekto s týmto skúsenosti,veľmi pekne ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    precitaj si toto vysvetlenie od lekara : http://polovnictvo.pluska.sk/polovni...ba-istota.html

    ...snad nevadi, ze je to stranka pre polovnikov

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    korela, zdenka131, Mackovka, Zvalik, pepsikova, Mária27, lujza.j, terezamaria
    8

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Môže to byť z chrbtice, tá výška s váhou sú vo veľkom nepomere. 21 ročný muž pri skoro 180 cm výške nemôže vážiť 50 kg. Každopádne by som sa poradila s endokrinológom a ortopédom.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    Jana 44 Pozri príspevok
    pekný večer,chcela by som sa opýtať, syn má 21 rokov,nefajčí,nepije,len je veľmi chudý pri výške 178 cm váži 50kg,jesť mu chutí výsledky krvi má v poriadku,sme si všimli,že sa mu občas trasú ruky,má niekto s týmto skúsenosti,veľmi pekne ďakujem
    ..

    ...a kedyže mu robili tie krvné testy?..a kvoli čomu?..lebo 21 rokov,178 cm a 50kg-no, by sa mi zdal chlapec skôr podvyživený a tá doktorka , ak si to nevšimla, je dosť divné...

    ...legovi sa možno páčia manekýnky, ktoré pri výške 180 majú 50 kíl, ale u chlapa je to na chorobu...
    legolas ale no pepsi...ja som v jeho veku mal po vojne a tiež som nemal viacej ako 60 kilo ak je chudý, nemusí byť ešte chorý..
    pepsikova ..lego, však bodaj by nebol chorý...ale tá váha je veľký nepomer k výške...príčiny môžu byť rôzne, dokonca dedičnosť, ale treba to zistiť u odborníka a nie tu...

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Má podvýživu - BMI 15,8 - http://wanda.atlas.sk/sluzby/bmi/.
    Jana 44 nenapísala, aké krvné výsledky mal a kedy mu ich robili, ale niektoré špecializované nemusel mať urobené. Neviem, pozerala som http://nemoci.vitalion.cz/hypertyreoza/ aj tam sa píše o trasení (třes,tremor).
    Treba ísť endokrinológovi.

    Sophis je offline (nepripojený) Sophis

    Som Sophis :) A hľadám radu... ...viac Sophis
    Janka skúste vyšetrenie u endokrinológa, možno ide o zvýšenú činnosť štítnej žľazy, ktorá sa mimo inéo prejavu aj trasom rúk. Moja sestra, tiež na svoj veka výšku pomerne chudá má zvýšenú činnosť a tej sa trasú ruky jedna radosť

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    arizona Pozri príspevok
    precitaj si toto vysvetlenie od lekara : http://polovnictvo.pluska.sk/polovni...ba-istota.html

    ...snad nevadi, ze je to stranka pre polovnikov
    Výborný článok, veľa vysvetľuje.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Jana 44 Pozri príspevok
    pekný večer,chcela by som sa opýtať, syn má 21 rokov,nefajčí,nepije,len je veľmi chudý pri výške 178 cm váži 50kg,jesť mu chutí výsledky krvi má v poriadku,sme si všimli,že sa mu občas trasú ruky,má niekto s týmto skúsenosti,veľmi pekne ďakujem
    Trasenie rúk ???.....tam je toľko možností až bieda ...
    Trasú sa ??..
    - kedy
    - kde
    - pri akej príležitosti
    - v akých situáciách
    - či fajčí alebo užíva alkohol alebo nie , to až také podstatné nie je .....niekomu sa prestanú ruky triasť , keď si štamprlu dá a pritom nie je alkoholik - podotýkam..
    - výsledky krvi ...tak to je tiež otázka ...je rozdiel , že čo všetko sa pri tom rozbore vykonalo . Je rozdiel , či výsledky sa týkajú len tých základných vyšetrení , alebo krv podrobili celkovej anylýze ...a tam je tých výsledkov aj na jednu A4...

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Jana 44 Pozri príspevok
    pekný večer,chcela by som sa opýtať, syn má 21 rokov,nefajčí,nepije,len je veľmi chudý pri výške 178 cm váži 50kg,jesť mu chutí výsledky krvi má v poriadku,sme si všimli,že sa mu občas trasú ruky,má niekto s týmto skúsenosti,veľmi pekne ďakujem
    ...ja neviem ale podľa mňa nie je až taký chudý.., nenapísala si, že čo a kde robí, to je tiež podstatné.., možno sa mu trasú ak prekona hlad a potom sa už škoda napchávať.., niekoho boli hlava, niekomu sa trasú nohy a možno jemu ruky.., ak bol u lekára a mu potvrdili , že je zdravý, tak nech častejšie a pravidelne sa stravuje..., alebo je to od nervozity...., ale to by ste sa mali s nim najsamprv vy porozprávať...

    kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

    radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac kaivorus
    môžu byť zatoxikované - napadnuté mikroorganizmami - rúzne orgány : pečeň, pankreas, štítna žľaza, alebo nervový sústava - radikulitis, ako píše btt12, ale aj epifýza, neurohypofýza...
    napíš poštu alebo mail, vysvetlíme
    joos Chcem sa opytat na problem s trasenim ruk u mojho 25 r. syna. Absolvoval vysetrenie stitnej zlazy a taktiez bol na vysetreni kde mu brali vzorku z miechy. Vsetky vysledky boli negativne, bez doporucenia na moznu pripadnu liecbu. jo.display@gmail.com

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    kaivorus Pozri príspevok
    môžu byť zatoxikované - napadnuté mikroorganizmami - rúzne orgány : pečeň, pankreas, štítna žľaza, alebo nervový sústava - radikulitis, ako píše btt12, ale aj epifýza, neurohypofýza...
    napíš poštu alebo mail, vysvetlíme
    ..

    ..no ak máš odborné poznatky o tých diagnózach a ich spojení s trasom rúk, môžeš dať aj sem,iste to bude zaujímať aj iných čitateľov...

    btt12 je offline (nepripojený) btt12

    btt12
    Kludne to moze suvisiet aj s nervovou sustavou. Mam kolegynu, ktorej sa trasu ruky takmer stale a dlhodobo a doktor jej odporucil navstivit neurologa.

    Jana 44 je offline (nepripojený) Jana 44

    Jana 44
    syn študuje druhý rok na vysokej,porozprávali sme sa,sám uznal,že vie o tomto probléme ale nekladol tomu veľký dôraz,skúsi sám sa trochu pozorovať........

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    V jeho veku som aml o dasat kil viac, kiezby sa tie casy vratili. Po opici sa aj mne trasu. V jeho pripade moze ist o nedostatok sebadovery.

    joos je offline (nepripojený) joos

    joos
    Mal by som zaujem prejednat menovanu temu, prosim o vysvetlenie problemu trasenia ruk, vdaka, na e-mail : jo.display@gmail.com

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    joos Pozri príspevok
    Mal by som zaujem prejednat menovanu temu, prosim o vysvetlenie problemu trasenia ruk, vdaka, na e-mail : jo.display@gmail.com
    nech sa páči.....tu sa to verejne prejednáva....
    joos Mal som zaujem o upresnenie na prispevok od kaivorus, pozadoval mail.

    joos je offline (nepripojený) joos

    joos
    1./Mal som zaujem o upresnenie na prispevok od kaivorus, pozadoval mail.
    2./Chcem sa opytat na problem s trasenim ruk u mojho 25 r. syna. Absolvoval vysetrenie stitnej zlazy a taktiez bol na vysetreni kde mu brali vzorku z miechy. Vsetky vysledky boli negativne, bez doporucenia na moznu pripadnu liecbu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.