Zavrieť

Porady

tvorba web stránky

Dobrý deň..potrebujem vlastnú webovú stránku.Je tu niekto,kto by ju vytvoril za symbolickú cenu? Skúšam,skúšam a nejde mi to...... má to byť stránka o požičkách.......Ďakujem za odpovede.. nikuska8@zoznam.sk
Usporiadat
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

Zalezi co je to symbolicka cena :-)
Ale skus http://www.webnode.sk/ mohlo by sa ti to podarit a nemusela by si platit ani symbolicky. Tam sa to da spravit asi najjednoduchsie (teda po inom som prilis nepatral).
Inac, za par stoviek sa prihlasi mnozstvo tvorcov, vratane mna :-)
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.estranky.cz
http://www.estranky.sk
tu si urobíš sama a zadarmo,keď som to zvládla ja,tak aj Ty to zvládneš.......
ideš požičiavať peniaze a nemáš na to,aby Ti stránku urobil profík?
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

kopretinka Pozri príspevok
ideš požičiavať peniaze a nemáš na to,aby Ti stránku urobil profík?
Mozno si chce pozicat ona :-)
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

no neviem neviem, ale aby mala firma požičiavajúca peniaze web na doméne druhej kategórie rozumej www.pozicky.estranky.sk... neznie veľmi dôveryhodne, za ďalšie webnode nie je zase optimalizované vo vyhľadávačoch... t.j. darmo bude stránka zdarma, keď ju cez google nikto nenájde...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ice dive Pozri príspevok
no neviem neviem, ale aby mala firma požičiavajúca peniaze web na doméne druhej kategórie rozumej www.pozicky.estranky.sk... neznie veľmi dôveryhodne, za ďalšie webnode nie je zase optimalizované vo vyhľadávačoch... t.j. darmo bude stránka zdarma, keď ju cez google nikto nenájde...
no veď preto tá moja otázka,že nemá na profíka,ktorý by to urobil...
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Inac, za par stoviek sa prihlasi mnozstvo tvorcov, vratane mna :-)[/QUOTE]

...trochu som zmätená....nemám skutočne prehľad...za pár stoviek EUR????
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
...trochu som zmätená....nemám skutočne prehľad...za pár stoviek EUR????
No jasne ze EUR. Ale berieme aj libry, dolare a podobne :-)
A z coho si zmatena? Ze za par stoviek? Cakala si ze za par tisic? Nie je problem, cena sa casto odvija aj od solventnosti platiaceho, alebo ci je to statna sprava a potom aky je to kamarat (vid pripad SNG za 25tis. :-)
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
dík za odpoveď...myslela som...že za pár stoviek korún....napr.1200,-Sk, čo je 40,-EUR....no taká jednoduchá stránka....
lebo komplikovanejšiu ponúka u nás jedna renomovaná reklamná agentúra za 299,-EUR na komplet, preto ten zmätok v duši,
tak neviem prečo by som vyhľadávala niekoho neznámeho pod rukou na inzerát, keď ceny sú podobné....
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

symbolicka cena je tak do tych 33€ aspon podla mna.
Ak to ma byt jednoducha stranka, tak musis mat nejaky namet, prejdi si nejake free web templates, mozes si ju stiahnut a upravit si ju podla seba
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Fero11 Pozri príspevok
symbolicka cena je tak do tych 33€ aspon podla mna.
Ak to ma byt jednoducha stranka, tak musis mat nejaky namet, prejdi si nejake free web templates, mozes si ju stiahnut a upravit si ju podla seba
No potom aj web stránka bude tiež symbolická.
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
dík za odpoveď...myslela som...že za pár stoviek korún....napr.1200,-Sk, čo je 40,-EUR....no taká jednoduchá stránka....
lebo komplikovanejšiu ponúka u nás jedna renomovaná reklamná agentúra za 299,-EUR na komplet, preto ten zmätok v duši,
tak neviem prečo by som vyhľadávala niekoho neznámeho pod rukou na inzerát, keď ceny sú podobné....
len poznam co je to "jednoducha stranka" - vatsina ludi povie ze jednoducha, ale prace je s tym az az. Takze hovorim zo skusenosti. Navyse ak to sa to robi pre niekoho kto o tom nema sajnu, tak je to o to horsie s pripravou podkladov, vysvetlovanim a podobne. Myslim ze tvorcovia mi daju za pravdu. A ak robi nejaka agentura komplikovanejsiu stranku za 299, tak neviem co je to komplikovanejsia (to moze byt hlavna stranka a 2 podstranky), ale mozno to odflaknu, robia podla sablon, alebo sa tomu nevenuju poriadne. Alebo spravia len nejaky zaklad a potom si douctuju za nejake rozsirenia. Hodina dobreho kodera stoji 50 a viac, a stranku urcite nespravi za jeden den (navrh, konzultacie, priprava podkladov, kodovanie, optimalizacia, registracie,...). Aj ked, da sa...
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
...ďakujem za vysvetlenie...ale 50,-/hod....širák dolu, kam sa hrabú všetci účtovníci...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
...ďakujem za vysvetlenie...ale 50,-/hod....širák dolu, kam sa hrabú všetci účtovníci...
Bol som sa dať ostrihať. Cca 5 minút. Cena 4,60 € Teda 55,20 €/hod. Komu je lepšie ako kaderníkom.
Naposledy upravil marjankaj : 18.02.12 at 19:42
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Vidim pri tvojom nicku "Miesto fčil Bratislava"
Chod sa fčil ostrihat mimo BA a zaplatis polovicu
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Fero11 Pozri príspevok
Vidim pri tvojom nicku "Miesto fčil Bratislava"
Chod sa fčil ostrihat mimo BA a zaplatis polovicu
Fčil som ostrihaný.
A možno v Košicoch by som zaplatil polovicu. Ale s cenou letenky by to asi lacnejšie nebolo.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

pistik71 Pozri príspevok
len poznam co je to "jednoducha stranka" - vatsina ludi povie ze jednoducha, ale prace je s tym az az. Takze hovorim zo skusenosti. Navyse ak to sa to robi pre niekoho kto o tom nema sajnu, tak je to o to horsie s pripravou podkladov, vysvetlovanim a podobne. Myslim ze tvorcovia mi daju za pravdu. A ak robi nejaka agentura komplikovanejsiu stranku za 299, tak neviem co je to komplikovanejsia (to moze byt hlavna stranka a 2 podstranky), ale mozno to odflaknu, robia podla sablon, alebo sa tomu nevenuju poriadne. Alebo spravia len nejaky zaklad a potom si douctuju za nejake rozsirenia. Hodina dobreho kodera stoji 50 a viac, a stranku urcite nespravi za jeden den (navrh, konzultacie, priprava podkladov, kodovanie, optimalizacia, registracie,...). Aj ked, da sa...
...nooo, tak poďme na to takto - tvrdíš, že "vatšina" ľudí povie že jednoduchá", ja tvrdím, že od Teba ani zadara. Mám stránku cez legál firmu za 233,-- aj s prístupovými právami. Nemám vôbec cit na dizajn alebo farebné riešenie čohokoľvek. Viem povedať toto sa mi páči a toto sa mi nepáči. Ale neviem na biely list nakresliť niečo. Dodala som texty, vybrala som si asi v akých farbách má byť stránka, niečo z návrhov som zamietla, v obrázkoch som nechcela dokonalých šťastných usmievavých ľudí a stránka je na svete. Cena je komplet, vrátane domény, optimalizácie, či EOL, či čo to je.... A teraz si už len sama upravujem texty, obrázky, dorábam podstránky a podpodstránky.....pod tými piatimy základnými stránkami, čo sú v hlavnom menu....
..."Hodina dobreho kodera stoji 50 a viac, a stranku urcite nespravi za jeden den" a za hodinu dobrého účtovníka dáš tiež 50?! Ak áno, ozvi sa, beriem...
0 0
kozlíček kozlíček

kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

marjankaj Pozri príspevok
Bol som sa dať ostrihať. Cca 5 minút. Cena 4,60 € Teda 55,20 €/hod. Komu je lepšie ako kaderníkom.
Keď sme pri strihaní,tak v Rbk za 7 mim.strihania som bol ošklbaný o 4,20.-bubáčika = cca 130.-Sk,či Ružomberkská gorila?
0 0
pistik71 pistik71

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

tictac7 Pozri príspevok
...nooo, tak poďme na to takto - tvrdíš, že "vatšina" ľudí povie že jednoduchá", ja tvrdím, že od Teba ani zadara. Mám stránku cez legál firmu za 233,-- aj s prístupovými právami. Nemám vôbec cit na dizajn alebo farebné riešenie čohokoľvek. Viem povedať toto sa mi páči a toto sa mi nepáči. Ale neviem na biely list nakresliť niečo. Dodala som texty, vybrala som si asi v akých farbách má byť stránka, niečo z návrhov som zamietla, v obrázkoch som nechcela dokonalých šťastných usmievavých ľudí a stránka je na svete. Cena je komplet, vrátane domény, optimalizácie, či EOL, či čo to je.... A teraz si už len sama upravujem texty, obrázky, dorábam podstránky a podpodstránky.....pod tými piatimy základnými stránkami, čo sú v hlavnom menu....
..."Hodina dobreho kodera stoji 50 a viac, a stranku urcite nespravi za jeden den" a za hodinu dobrého účtovníka dáš tiež 50?! Ak áno, ozvi sa, beriem...
nuz, nie som z BA, takze neberiem 50 na hodinu :-) (ako som pisal, zalezi pre koho clovek pracuje :-), ale urcite aj ty na niekom zarobis viac, a na niekom snad aj prerobis. Je to normalne. A tu stranku za 233 podla toho ako pises je to OK - ak nemas ziadne naroky, tak ti daju nieco predpripravene a je to lacne. Tak robim lacne weby aj ja. Ale potom sa ti moze stat ze konkurencna firma bude mat takmer rovnaku stranku, akurat nebude zelena, ale modra. Ak to niekomu nevadi, preco nie?
Takze zase o jedneho cloveka menej, co odo mna bude chciet stranku zadara :-)
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Fero11 Pozri príspevok
Vidim pri tvojom nicku "Miesto fčil Bratislava"
Chod sa fčil ostrihat mimo BA a zaplatis polovicu
Ani u nás to nevyjde lacnejšie, strihanie stojí 4 EUR. Nakoniec zistíme, že Blava ani nie je taká drahá
Naposledy upravil luigi72 : 19.02.12 at 18:41 Dôvod: doplnenie
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
luigi72 Pozri príspevok
Ani u nás to nevyjde lacnejšie, strihanie stojí 4 EUR. Nakoniec zistíme, že Blava ani nie je taká drahá
Takže ani tí webmasteri nie sú až tak drahí. Veď webstránky môže robiť naozaj každý. Na rozdiel od holičov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať