Zavrieť

Porady

zaradenie zdravotníkov do stupňa náročnosti podľa zákonníka práce

Pracujem ako fyzioterapeut, 18 ročná prax, ukončené bakalárske štúdium, cetifikačné aj špecializačné a smolu, že pracujem v nemocnici s.r.o. Môj zamestnávateľ ma zaradil do 3. stupňa náročnosti. Takže dostávam minimálna mzda krát koeficient 1,4. a žiadne príplatky za prácu pri lôžku, nezahrnul tam ani možnosť nákazy... Od 1.9. 2011 a nový zákonník práce 2012 už použili vo svojej charakteristike formuláciu : pracovné činností v zdravotníctve.. a to v stupni 2- výkon sanitárnych prác v zdravotníctve, stupeň 3- tam nič!!!! a od stupňa 4...už je formula poskytovanie zdravotnej starostlivosti...Mám to chápať tak, že starý zákonník práce 311/2001 nešpecifikoval a nezaraďoval zdravotníckych pracovníkov a boli sme zaradení do 3- odborné, ucelené práce.... Na základe novelizácie z 1.9.2011 a nového zákonníka 2012 by som mala byť zaradená do 4????? ďakujem
Naposledy upravil fblr : 19.02.12 at 14:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    zaradenie zdravotníkov do stupňa náročnosti podľa zákonníka práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.