Zavrieť

Porady

...Pepsikova...

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

....VERONIKA.../pepsikova/

....hádaj, hádaj na 3 krát, kto má Veroniku rád...............................

A JA JU MÁM VEĽMI RADA,
HOC SOM NENI NA DIEVČATÁ...

....toto som chcela napísať už asi pred rokom............ VĎAKÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Je to len vyznanie, či má sviatočný dník a jeme veľkou lyžicou?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Nemám veľkú lyžicu, ale súhlasím s Evuš a sviatoční dník už máme nie?!...je popolcová streda. Tak ponúkam niečo na zlepšenie pôstu - Jagermeister pridajte kalíšky.
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...slubujem, že už budem dobrá...
...a dnes som chudobná, koláče nebudú...
3 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

No, neviem, mne vzdy tvrdili, ze popolcova streda = skareda streda a teda ze vsetky zeny maju v tento den sviatok
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zitulda Pozri príspevok
Nemám veľkú lyžicu, ale súhlasím s Evuš a sviatoční dník už máme nie?!...je popolcová streda. Tak ponúkam niečo na zlepšenie pôstu - Jagermeister pridajte kalíšky.
Dievča, veď pôst na nezačína nejakým majstrom, nepomýlila si sa trocha? Od všetkého zlého a zbytočného sa treba postiť, a od majstrov, čo najviac.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...slubujem, že už budem dobrá...
...a dnes som chudobná, koláče nebudú...
Ahá, takže si dačo vyparatila, no teda, ak sľubuješ, že sa polepšiť, dopredu máš odpustené.
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...defšence, nenaparujte sa tu jak morááááky...
Túto tému som spravila len a len pre Veroničku /pepsikova/..bez nej by som už dávno "zažrvala"...
Každý deň, keď sa zobudím a mám nervy...spomeniem si na ňu a "nerfy" sú fič.....
8 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

... keby nebolo pepsi ani kávu nemá kto uvariť... tak vieročka vďaka za všetky kávy, milé slová a posielam trocha zimy to Ty rada...
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evuš Pozri príspevok
...defšence, nenaparujte sa tu jak morááááky...
...
Evuš, toto snáď nie, .defšence, nenaparujte sa tu jak morááááky..., šak morák je od chlapa, a my sme krásne labute, či?
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
evuš Pozri príspevok
Každý deň, keď sa zobudím a mám nervy...spomeniem si na ňu a "nerfy" sú fič.....
Správne si to vystihla, navarená kávička, kopec povzbudení a prianí.....veru hneď sa lepšie začína každý deň.... Taká je naša " pepsi ". Nemáš pri nej nárok mať z niečoho " nerfy ".
9 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

pepsikova Pozri príspevok
...slubujem, že už budem dobrá...
...a dnes som chudobná, koláče nebudú...
...v žiadnom prípade sa nezmeň, nepolepši...aj keď koláče nie sú ....tiež ťa rada čítam.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dzífčence! Keby nebolo našej pepsi, stalo by to tu za h***o! Ešte že ju tu máme, hneď je tu veselšie, keď sem strčí koťogo, babofku a iné dobroty (a tak nás mučí, aby sme tie kalórie aspoň virtuálne naberali )
15 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..Pepsi vstávaj !!! To čo je tu už za bordel, keď ani kafu nemdáš... Asi som Ťa fčera akosi prechválila Krásny deň Tebe i našim kamkám.....
4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Milá pepsi, nič na sebe nemeň a zostaň taká aká si
5 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

5 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

.. chcela som tému odporučiť ... a akosi sa mi mi ju podarilo vyriešiť ... sorry ... evuš ...

... a pepsi ... naše veselé svetielko, slniečko ... ty len ostaň takou akou si ... nemeň sa ... a niečo milučké, či "malučké" .. toť pre Teba ...

4 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
pripájam sa k týmto názorom......... keď som už unavená z neustále opakujúcich sa otázok na porade, zájdem do "pepsi-témy", čo sa mi dnes stalo.... a hneď je človeku lepšie na svete. všeličo sa dozviem, vypijem kafe, zasmejem sa a idem ďalej....
ja ešte na pepsi oceňujem neskutočne milé komentáre k fotkám, ktoré vie dať len ona.... vždy tak moooc potešia :-)
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

áno, naša pepsikova Veronička dáva komentáre priame, rýchle, zábavné, ktoré hľadia dušu, a tie jej 3D stískance človek vážne cíti až v kostiach i cez net...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ak by mi dakedy náhodou, ale fakt len náhodou od samej pýchy napršalo do nošteka, no tak to bude len vaša vina..fšak kto by už nespyšnel pri vás???...nemám žiadnu veľkú zásluhu, len sa sem chodím baviť, lebo mi je tu dobre...no a že vám je veselšie po mojich písmenkách, za to môže moja klebetná klabosnica...potvora jedna, znížim jej plat...
3 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Majitelke stastnej obludy, tiez stastny majitel. :-)


2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať